• Главная »
  • Шоу-бизнес »
  • Горе у Катерини Кухар, суддя «Танців з зірками» втратила доньку: «Коли вийшла до глядачів…»

Горе у Катерини Кухар, суддя «Танців з зірками» втратила доньку: «Коли вийшла до глядачів…»

Відверті подробиці

Горе у Катерини Кухар, суддя "Танців з зірками" втратила доньку: "Коли вийшла до глядачів..."

Українська балерина Катерина Кухар відверто розповіла про втрату дитини та повернення на сцену після цієї трагедії

Як повідомляє ІПУ посилаючись на Politeka, популярна українська балерина і суддя шоу «Танці з зірками» Катерина Кухар поділилася подробицями особистої трагедії. Виявилося, що на восьмому місяці вагітності зірка втратила дочку, а після пережила розлучення з чоловіком. Про це Катя зізналася в інтерв’ю в програмі «Неймовірна правда про зірок».

За словами Кухар, після втрати дочки, її життя втратило всякий сенс, вона нічого не хотіла робити, а тим більше виступати. Однак, до життя артистку повернула її наставниця Елеонора Стебляк. Вона зателефонувала Катерині через місяць після трагедії і попросила повернутися до репетицій. Коли наступного дня балерина все ж знайшла в собі сили прийти, то занять не було, наставниця відвела її на кладовище.

У той час Елеонора запланувала підготувати постановку «Ромео і Джульєтта», в якій хотіла Кухар в ролі головної героїні. Наставниця привела балерину на могилу свого чоловіка – великого українського хореографа, артиста балету Анатолія Шекери. Він свого часу поставив цей спектакль і мріяв, щоб Катерина зіграла Джульєтту.

«Я кажу їй, Катю, ось зараз скажи Анатолію Федоровичу, що все буде в порядку, що ти будеш готуватися. А вона раптом каже: Анатолію Федоровичу, якщо ви зустрінете мою Алісу, ви їй допоможіть», — розповіла Елеонора Стебляк про той момент на кладовищі.

Артистка знайшла в собі силу після пережитої трагедії повернутися на сцену і цей спектакль «Ромео і Джульєтта» став доленосним для неї, адже після нього у неї почався новий етап у житті – роман з партнером по сцені Олександром Стояновим.

загрузка...
МЕТКИ