Юрія Горбунова і Осадчу при дитині обклали матом у Львові: «Та пішов ти…»

Прямо на вулиці

Юрія Горбунова і Осадчу при дитині обклали матом у Львові: "Та пішов ти…"

Юрій Горбунов розповів про казус, який трапився з ним і його дружиною у Львові

Як повідомляє ІПУ посилаючись на Politeka, відомий український телеведучий Юрій Горбунов у програмі «Слава +» поділився веселою історією, яка трапилася з ним і Катею Осадчою під час подорожі до Львова в період Новорічних свят. За словами телеведучого, казус стався в момент, коли він фотографував свою дружину у красивої святкової декорації.

«Була весела історія. На вулиці мороз і Катя фотографується біля мануфактури свічок, все дуже красиво підсвічено під Новий Рік. І тут дамочка, причому з дитиною, до мене: «Можна з вами сфотографуватися?», причому російською мовою, у Львові. І вона мене прямо за руку хапає. Я кажу, почекайте хвилину, я виставлю кадр і сфотографую дружину спочатку. «Та пішов ти на**й». Я такий «О! Ось це справа!». Ось так от відповіла, схопила дитину і відразу пішла», — поділився Горбунов і додав, що нічого на таких людей ображатися.

До слова, в цьому ж інтерв’ю 50-річний телеведучий зізнався, що мріє про доньку. Мало того, Юрій заявив, що вони з Катею Осадчою над цим працюють. «Що мені не вистачає в житті? Доньки!»,- зазначив Горбунов з посмішкою на обличчі. «У нас є спільне бажання, ми над цим працюємо», — додає він. Треба сказати, що чутки про вагітність Катерини ходять вже давно, і своїми словами Юрій тільки підлив масла у вогонь. Втім, шанувальники артиста в захваті від його слів про дітей і на ура сприйняли зізнання, що можливо скоро телеведучий знову стане татом.

загрузка...
МЕТКИ