• Главная »
  • Общество »
  • У Кривому Розі в школі публічно принизили дітей через фінансовий стан: деталі великого скандалу

У Кривому Розі в школі публічно принизили дітей через фінансовий стан: деталі великого скандалу

У Кривому розі в школі №1 розгорівся скандал на тлі того, що одна з матерів 11-класника агресивно висловилася про тих, хто не хоче вносити гроші на подарунок вчительці. Після цього листування між батьками потрапило в мережу. Зараз недоброзичливо налаштовані батьки шукають того, хто «виніс сміття з хати».

У Кривому Розі в школі публічно принизили дітей через фінансовий стан: деталі великого скандалу

Коментар адміністрації школи з приводу скандалу опубліковано на сторінці установи у Facebook.

Громадськість розбурхало повідомлення у батьківському чаті мами 11-класника Криворізької загальноосвітньої школи №1. Жінка висловила своє ставлення до тих, хто не здав 250 гривень на подарунок вчительці. Мати одного з учнів публічно образила в чаті тих, хто вирішив не жертвувати цю суму за ознакою фінансового благополуччя, назвавши їх «свинями» і «малозабезпеченими».

«Особисто я не хочу, щоб моя дитина сиділа за одним столом з «малозабезпеченими». Якось їх занадто багато. Я за відпочинок і будь-який «кіпіш» дітей нормальної половини класу. А годувати «свиней» та їх спонсорувати не збираюся», — написала користувач «ЕленКа».

У Кривому Розі в школі публічно принизили дітей через фінансовий стан: деталі великого скандалу

Один з батьків в чаті зробив скріншоти листування та опублікував в мережі. Повідомлення миттєво розійшлося по криворізьких групах, і мама 11-класника Криворізької ЗОШ №1 «ЕленКа» стала відомою. Замість того, щоб перепросити за свої грубі висловлювання та дискримінацію учнів, а також їх батьків, жінка почала шукати того, хто опублікував листування. До неї долучилися й інші батьки.

«Випускний в її дитини буде незабутнім», «Тв*рь, чим тобі не догодив класний керівник?», «Переведи свого гнид***ша в іншу школу!» — висловили своє обурення батьки в чаті.

У Кривому Розі в школі публічно принизили дітей через фінансовий стан: деталі великого скандалу

Продовження скандалу в листуванні знову стало доступними для громадськості.

У міському департаменті освіти про ситуацію, що склалася в КШ №1 дізналися з мережі. Його керівник обіцяла розібратися. Вже незабаром на сторінці школи в Facebook з’явилося звернення до батьків від вчителів школи.

«У зв’язку з розміщенням в соціальних мережах інформації (скріншотів листування батьків учнів), хочемо офіційно заявити, що ніяких зборів коштів у закладі не проводиться, згідно з наказом. Шкода, що дехто з батьків може дозволити собі розділяти дітей на «малозабезпечених» і «забезпечених». Боляче, що кілька осіб можуть звести нанівець роботу педагогічного колективу такими висловлюваннями в групах, роблячи «скріншоти» і принижуючи гідність інших дітей. Ми виховуємо наших дітей, враховуючи поняття гендерної рівності. Пам’ятаймо, що чужих дітей не буває!» — написали у відкритому зверненні вчителі школи.

загрузка...
МЕТКИ