• Главная »
  • Другое »
  • ВР заслухає Степанова про вакцини та спробує відтермінувати встановлення лічильників газу

ВР заслухає Степанова про вакцини та спробує відтермінувати встановлення лічильників газу

Верховна Рада України у п’ятницю, 5 березня, розгляне низку законодавчих ініціатив та заслухає звіт представників уряду щодо кампанії з вакцинації від COVID-19 в Україні.

ВР заслухає Степанова про вакцини та спробує відтермінувати встановлення лічильників газу

Про це повідомляє ІПУ посилаючись на УНН із посиланням на сьогоднішній порядок денний ВР.

Деталі

Так, година запитань до уряду сьогодні присвячена виконанню плану вакцинації населення України від коронавірусної хвороби COVID-19.

У понеділок на погоджувальній раді нардепи визначилися, що хочуть заслухати з цього питання міністра охорони здоров’я Максима Степанова.

Також на порядку денному до другого читання – законопроект № 4248-1 щодо перегляду термінів встановлення споживачам лічильників природного газу. Документ серед іншого передбачає продовження кінцевих термінів встановлення індивідуальних лічильників для населення до 1 січня 2023 року.

Інші питання

Нардепи планують сьогодні розглянути законопроект № 4290, який передбачає можливість тимчасового покладення обов’язків голови місцевої державної адміністрації на керівника апарату місцевої державної адміністрації, а у разі його тимчасової відсутності – на заступника керівника апарату, а у разі відсутності такої посади – на керівника самостійного структурного підрозділу апарату місцевої державної адміністрації за обов’язковим інформуванням Офісу Президента та Кабміну.

На порядку денному до першого читання проект закону № 3602, який пропонує не поширювати електронне декларування на членів органів адвокатського самоврядування.

Законопроекти, які планують розглянути у першому читанні:

  • про мультимодальні перевезення;
  • про публічні консультації;
  • щодо забезпечення рівноправності громадян;
  • про внесення зміни до статті 121 Кодексу цивільного захисту України;
  • щодо додаткових гарантій прав педагогічних та науково-педагогічних працівників під час дії карантину або обмежувальних заходів, пов’язаних із поширенням коронавірусної хвороби.

Законопроекти, які планують розглянути у другому читанні:

  • про внесення змін до Закону України «Про судоустрій і статус суддів» у зв’язку з прийняттям Закону України «Про розвідку»;
  • про внесення змін до Закону України «Про автомобільні дороги».

Доповнення

Як повідомлялось раніше, Верховна Рада напередодні провалила голосування в першому читанні проекту закону № 4335 “Про обіг цивільної вогнепальної зброї та бойових припасів до неї”, який серед іншого передбачав легалізацію обігу короткоствольної вогнепальної зброї.

загрузка...
МЕТКИ