В Україну поспішає потепління до +17, проте в квітні погода готує «сюрприз»

Погода в Україні найближчі пару днів ще залишиться відносно прохолодною і з опадами у вигляді снігу з дощем в ряді регіонів, але потім продемонструє стабільне потепління, яке охопить увесь перший тиждень квітня. Разом з тим місцями нічні морози ще нагадуватимуть про «тривалу» зиму.

В Україну поспішає потепління до +17, проте в квітні погода готує "сюрприз"

Про це йдеться в прогнозі синоптиків на сайті Meteoprog.

Яка погода буде 24 березня — 7 квітня в різних облцентрах України

У Київі з 24 по 28 березня температура повітря підійматимуться до +10 градусів, після чого «просяде» відразу до +4 вдень 29-го, і знову продемонструє рух вгору до +14 градусів вже 2 квітня. Далі стовпчики термометрів до кінця першого тижня другого місяця весни коливатимуться в межах +6… +9 градусів. Між тим, нічні морози повністю не пропадуть. Незначні опади у вигляді дощу очікуються тільки 4-5 квітня.

У Харкові до 29 березня температурна крива ще покаже підйом зі спадом в межах +3… +8 градусів, а потім очікується стабільне щоденне потепління аж до +14 градусів 2 квітня, і потім до 7-го числа градусники покажуть комфортні +9… +12 градусів. Ночами нижче нуля вже не буде. Протягом найближчих двох тижнів опади очікуються 25 березня (сніг з дощем), 29 березня (дощ) і 4 квітня (невеликий дощик).

В Одесі температура повітря покаже стабільний підйом з 25 березня (+4 градуси) до 29 березня (+12 градусів), після чого до 7 квітня очікується коливання температури в межах +7… +10 градусів. Ночами також буде досить тепло. Опади жителів Південної Пальміри «відвідають» лише 25-26 березня (сніг з дощем), і ще заглянуть на деньок 5 квітня (невеликий дощ).

У Львові в цілому найближчі два тижні буде досить тепла погода, проте без «гойдалок» не обійдеться. Так, з 24 по 30 березня очікується зростання температури повітря від +4 градусів до +17 градусів (з невеликим «просіданням» 28-го, коли прогнозується дощ), а потім по 5 квітня стовпчики термометрів коливатимуться в межах +10… +5 градусів, після чого «стрибнуть» до +15 градусів 7 квітня. Нічні морози будуть тільки 5-6 квітня (близько -3… -4 градусів).

У Дніпрі 24-25 березня буде ще прохолодно, плюс очікується сніг з дощем, а потім температура повітря підійматиметься до 2 квітня до +15 градусів, і до 7-го числа тепло залишиться: +10… +14 градусів. Нічні морози вже не очікуються.

У Запоріжжі погода прогнозується практично аналогічна: похмуро, прохолодно і сніг з дощем в четвер і п’ятницю, а потім стовпчики термометрів наче під копірку повторять дніпровську картину — будуть підійматися до +15 градусів 2 квітня, і застигнуть на +14 градусів 7 квітня.

В Ужгороді буде тепло і без опадів практично всі ці два тижні: температура повітря буде коливатися в середньому близько +9… +15 градусів, а найтеплішими днями (до +17 градусів) стануть 30 березня та 2 квітня. Але ось вночі, з усім тим, морози все ж будуть: 5 і 6 квітня прогнозується -2… -3 градусів.

У Миколаєві в найближчі пару днів ще буде відносно прохолодно і з дощем зі снігом, а вже з 26 березня стовпчики термометрів поповзуть вгору: з +9 градусів до +16 градусів (2 квітня), і далі до 7-го очікується близько +12 градусів. Нічних морозів та опадів більше не буде (хіба що дощитиме трохи 4 квітня).

У Сумах до 29 березня температура повітря продемонструє незначний підйом зі спадом, а потім почнеться стабільне щоденне потепління від +4 градусів до +14 градусів (до 2 квітня), і далі до 7 квітня стовпчики термометрів коливатимуться в межах +8… +11 градусів. Нічні морози на початку другого місяця весни прогнозуються лише 6 квітня (-2 градуси). Опади у вигляді дощу будуть 29 березня, 2 і 4 квітня.

У Черкасах 24 і 25 березня буде сніг з дощем і +3… +5 градусів, а з 26 березня почне теплішати (з невеликим «просіданням» 29-го) до +14 градусів 2 квітня, і далі до 7-го числа стовпчики термометрів будуть варіюватися в межах +8… +10 градусів (між тим, вночі 6 квітня очікується до -2 градусів).

У Луганську найближчі два дні буде холодно з опадами у вигляді снігу з дощем, далі температура повітря дещо підвищиться, але опади ще «порадують» 28-30 березня, а потім стовпчики термометрів підскочать до +12… +13 градусів (31 березня — 2 квітня), і до 7-го залишиться тепла погода близько +8… +11 градусів. Нічних морозів не буде.

У Чернігові найближчі два тижні будуть майже без опадів (дощитиме трохи тільки 29 березня і 4-5 квітня). Температура повітря в середньому буде варіюватися в межах від +7 до +11 градусів (найтеплішими днями стануть 1-2 квітня: +13… +15 градусів). При цьому варто зазначити, що в перші дні квітня очікуються нічні «сюрпризи» — морози до -5 градусів.

У Хмельницькому з 24 березня прогнозується стабільне потепління до +14 градусів 2 квітня, проте потім температура повітря через три дні «просяде» до +6 градусів, і знову почне підійматися до +13 градусів вже до 7 квітня. Нічні морози очікуються лише 6 квітня (до -3 градусів). Опади у вигляді дощу будуть 28 березня та 4 квітня.

загрузка...
МЕТКИ