Нардеп Тищенко, перебуваючи на Франківщині, думав, що він на Закарпатті

Героєм 5-ночі після виборів на Франківщині став нардеп Микола Тищенко — повідомляють активісти руху «Чесно».

Нардеп Тищенко, перебуваючи на Франківщині, думав, що він на Закарпатті

Очільник десантної групи «Слуга Народу», яку відправили для зриву підрахунку голосів на ОВК #87. І він поки успішно справляється з цією ганебною місією.

Те, що він робив вночі на засіданні виборчої комісії, заслуговує окремої уваги журналістів і суспільства.

Спершу, нардеп не знав, де опинився — Прикарпаття плутав із Закарпаттям. Таке буває, коли в партії невдало обирають лідера десантної групи.

Політик вирішив, що він має право: вимагати журналістські посвідчення, вилучати їх, перевіряти на справжність, вимагати паспорти, проводити обшук людей з метою пошуку зброї. Може Слуги Народу прийняли новий закон, який розширив повноваження народних депутатів? Ні? Тоді, де реакція правоохоронних органів і партії?

Тищенко кричав, що він — народний депутат. Звинувачував Шевченка в сепаратизмі, вимагав вибачень і встати перед ним на коліна. До речі, Шевченка вирішили вилучити з дільниці, хоча він не реагував на провокації Тищенка, які ймовірно, були розраховані на те, щоб вивести кандидата з себе і його таки вилучили.

Безпідставне рішення ОВК про вилучення Шевченка даємо у 1-му коментарі. На відміну від Тищенка, Шевченко — суб’єкт виборчого процесу і має право перебувати на ОВК і контролювати процес підрахунку голосів.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+
загрузка...
МЕТКИ