• Главная »
  • Шоу-бизнес »
  • Фіналіст «Холостячки» Тригубенко вперше показав свою красуню, про яку довго мріяв: «Аж самому не віриться…»

Фіналіст «Холостячки» Тригубенко вперше показав свою красуню, про яку довго мріяв: «Аж самому не віриться…»

Похвалився шикарною красунею

Фіналіст "Холостячки" Тригубенко вперше показав свою красуню, про яку довго мріяв: "Аж самому не віриться…"

Фіналіст одного з найпопулярніших реаліті-шоу «Холостячка», суперник Олександра Еллерта, Олексій Тригубенко, похвалився своїм придбанням

Як передає ІПУ посилаючись на Politeka, в сторіс свого Instagram Тригубенко вирішив всім розповісти про свою красуню, і показав її на фото.

Білосніжна машина, мрія Олексія, за його словами скоро буде в його руках. Тригубенко купив нову машину. Ось, що відомий «холостяк» розповідає в сторіс:

«Я зовсім забув вам розповісти — я купив машину. У п’ятницю ми виграли аукціон, і я купив Audi А5 2018 року, Біла, купе, просто така красуня! Я вважаю, що це найкрасивіше купе, яке є. Про цю машину я реально мріяв і самому аж не віриться, що я скоро буду на ній їздити», — розповів Фіналіст «Холостячки».

У наступному сторіс Тригубенко розповів, що його мрія через два місяці буде вже у нього:

«Буквально через 2 місяці вона приїжджає, я її відновлюю і катаюся. Тому, я щасливий! У мене скоро буде тачка! Можете мене привітати!»

Натхненний чоловік просто сяяв від щастя, розповідаючи про своє нове придбання.

Не так давно Олексій Тригубенко, завидний наречений і улюбленець багатьох дівчат, вирішив порадитися, хто може стати мотиватором в його житті. Шанувальники зійшлися в думці, що Олексію необхідна улюблена жінка, адже через час після зйомок в реаліті-шоу перспективних наречений так і не знайшов собі пару.

В архівах реаліті-шоу збереглася інформація, що Олексій займається бізнесом таксі, надаючи автомобілі таксистам в оренду. на момент участі в проекті «Холостячка» у Олексія було в наявності 140 актомобілів.

загрузка...
МЕТКИ