• Главная »
  • Шоу-бизнес »
  • Раптово обірвалося життя знаменитого актора, фільми з яким обожнювали: «Спочивай з миром…»

Раптово обірвалося життя знаменитого актора, фільми з яким обожнювали: «Спочивай з миром…»

Він подарував величезну кількість радості багатьом людям

Раптово обірвалося життя знаменитого актора, фільми з яким обожнювали: "Спочивай з миром..."

Актор Пол Ріттер, який зіграв у «Гаррі Поттер і принц-напівкровка» і серіалі «Чорнобиль», помер у віці 54 років

Актор помер 5 квітня вдома в оточенні близьких після боротьби з пухлиною мозку, повідомляє The Mirror.

«З великим жалем ми можемо підтвердити, що Пол Ріттер помер минулої ночі. Він мирно помер вдома. Поруч з ним була дружина Поллі і сини Френк і Ной. Йому було 54 роки, і він страждав від пухлини мозку. Пол був виключно талановитим актором, який зіграв величезну кількість ролей на сцені і екрані з надзвичайною майстерністю. Він був неймовірно розумним, добрим і дуже забавним. Нам буде його дуже не вистачати», — заявив агент артиста.

Павло був найвідомішим за відтворення батька Джонні та Адама Гудмана, Мартіна Гудмана, протягом усіх шести сезонів Friday Night Dinner. Також очікується, що в кінці цього року актор з’явиться посмертно в спеціальному випуску, присвяченому 10-й річниці фільму, під назвою»Ти добре виглядаєш: правдива історія обіду в п’ятницю».

Крім своєї комедійної роботи, Пол був головним героєм на телебаченні з дев’яностих років і з’являвся в безлічі проектів, включаючи «Білл», «Немає провини», «Віра» і «Чорнобиль».

Актор також працював разом з Деніелом Крейгом в ролі Гая Хейнса у фільмі «Квант милосердя».

Велику популярність Полу Ріттеру принесла роль Елдреда Уорпла в шостій частині саги про Гаррі Поттера 2009 року.

У 2019 році на телеканалі HBO вийшли два серіали за участю актора: «Чорнобиль», в якому Ріттер виконує роль Анатолія Дятлова, і «Катерина Велика», де йому дісталася роль полководця Олександра Суворова.

Його широко відома роль Анатолія Дятлова, заступника головного інженера атомної електростанції в Чорнобилі, призвела до того, що п’ятисерійний міні-серіал став найрейтинговішим шоу на глобальному сайті фільмів і телебачення IMDb — і був названий «найбільшою драмою всіх часів».

Крім його внеску в телебачення і кіно, Пол також був знаменитим театральним актором.

У мережі піднялася хвиля скорботи.

«Спочивай з миром король, нереальний актор. Спасибі за спогади, Пол Ріттер», » Пол Ріттер завжди буде дуже багато означати для дуже багатьох. Він — така важлива частина безлічі проектів, які доставили величезну кількість радості багатьом людям і втішили багатьох, особливо в ці важкі часи. Він буде вічно жити в своїх роботах», — пишуть в мережі.

загрузка...
МЕТКИ