Телеведучий Дмитро Комаров готує спецпроєкт про подорожі Україною

Телеведучий Дмитро Комаров готує новий спецпроєкт про те, як і де можна відпочити в нашій країні – «Мандруй Україною з Дмитром Комаровим».

Телеведучий Дмитро Комаров готує спецпроєкт про подорожі Україною

Як передає Укрінформ, про це Комаров написав у Фейсбуці.

«У мене в цьому проєкті є ще одна найважливіша місія – показати кожному з вас, як і де можна відпочити в Україні. І довести, що відпочинок у нас не гірший, а місцями й кращий, ніж на легендарних курортах. Скоро літо. Вже очевидно, що карантинні обмеження нікуди не подінуться, і світ повністю не відкриється. Саме час вивчати Україну. А подивитися є на що», – написав Комаров.

За його словами, Україна настільки яскрава й вражаюча, що тут знайде відпочинок до душі й справжній екстремал, і шанувальник романтики на морському узбережжі з ідеальною водою, і шукач містики, місць сили, і навіть досвідчений гастротурист. Комаров зазначив, що в спецпроєкті покажуть популярні місця для відпочинку з нового ракурсу, а також нові туристичні напрямки.

«Який він – безкоштовний п’ятизірковий відпочинок на «Українських Мальдівах»? Де знайти Венецію, не виїжджаючи за межі своєї країни? Що водиться в українській «Амазонці»? Де у нас своя екзотична «Африка», савани, цілюще «Мертве море», своя «Сахара»? Я покажу вам справжні чудеса нашої країни», – написав Комаров.

Ведучий додав, що в Україні неймовірні, дуже гостинні люди, фантастично смачна й недорога їжа, чарівна природа й безмежні можливості для розвитку туризму.

«Потенціал, щоб стати однією з найбільш туристичних країн Європи», – додав він.

загрузка...
МЕТКИ