• Главная »
  • Происшествия »
  • Літак з медиками впав на очах у очевидців і вибухнув, кадри трагедії: «Намагалися допомогти, але…»

Літак з медиками впав на очах у очевидців і вибухнув, кадри трагедії: «Намагалися допомогти, але…»

Очевидці поспішили на допомогу, проте було вже занадто пізно

Літак з медиками впав на очах у очевидців і вибухнув, кадри трагедії: "Намагалися допомогти, але..."

Авіакатастрофа сталася 7 квітня в Еквадорі в провінції Гуайас. На борту двомоторного літака типу Cesna перебувало шість осіб — два члени екіпажу та чотири пасажири, всі вони загинули. Літак з виттям впав на рисові поля, передає Eluniverso.

Відзначається, що на борту знаходилася медична бригада, яка надавала напередодні допомогу пацієнту, хворому коронавірусом.

Фермери, які працювали в цьому районі, були стурбовані, коли почули рев літака.

«Це було схоже на те, як ніби він вибухнув, розвернувся та впав, впав на землю і відразу ж вибухнув», — розповів очевидець.

Свідки трагедії кинулися до місця аварії і виявили, що кілька пасажирів ще були живі. Деякі намагалися їм допомогти, але коли прибули співробітники Національної поліції, підтвердилася загибель шести осіб.

Зазначається, що родичі та близькі загиблих також прибули на місце. Зі сльозами вони обіймали один одного на очах у десятків очевидців.

Причина авіакатастрофи встановлюється. Відомо, що літак летів з міста Нуева-Лоха в місто Гуаякіль, розташований приблизно в 250 км від столиці країни Кіто.

У Мережі з’явилися кадри трагедії.

«Точний момент, коли літак зазнав аварії в цю середу. Після кількох піруетів в повітрі звалився в рисовому районі», — йдеться в повідомленні.

загрузка...
МЕТКИ