Вагітна Ольга Сумська: мила сімейна фотосесія

Українська актриса поділилася архівними фотографіями з Віталієм Борисюк на честь Дня батька.

Вагітна Ольга Сумська: мила сімейна фотосесія

53-річна актриса Ольга Сумська, яка два місяці тому стала вдруге бабусею, поділилася архівними сімейними фотографіями, на яких вона вагітна другою дочкою.

Таким чином українська Роксолана вирішила привітати свого чоловіка, актора Віталія Борисюка, з міжнародним Днем батька, який в Україні відзначили 21 червня.

На фотографії Ольга позує під час своєї другої вагітності. Однак по актрисі помітно, що “цікаве положення” ніяк не вплинуло на її фігуру, а кругленький животик їй тільки пасує. На знімку Сумську обіймає щасливий Віталій Борисюк. До речі, фото зроблено в кінці 2001 року.

Віталій Борисюк став другим офіційний чоловіком актриси — у шлюбі вони вже 24 роки. У 2002-му у пари народилася дочка Анна. Від перших офіційних відносин з колегою по цеху Євгеном Паперним у Сумській теж є дочка Антоніна, яка зараз живе в Москві.

Під своєю публікацією Ольга написала, що вважає Борисюка найтурботливішим батьком і чоловіком у світі. Вона додала, що спільні миті життя вона завжди згадує з теплотою в серці.

Шанувальники творчості актриси з радістю залишили безліч компліментів під такою світлою і красивою фотографією:

  • “Жінка подібна вину — якщо з роками стала краще, значить, вона високої якості, це точно про Вас!”;
  • “Шикарні фото!”;
  • “Як зворушливо Олечко, яка у Вас чудова сім’я. БУДЬТЕ ВСІ ЗДОРОВІ і ЩАСЛИВІ”, — написали користувачі мережі.
загрузка...
МЕТКИ