• Главная »
  • Общество »
  • «Всі міста України рвонуть до Одеси»: влада повідомила, чи закриє місто до курортного сезону

«Всі міста України рвонуть до Одеси»: влада повідомила, чи закриє місто до курортного сезону

Незважаючи на бурхливу епідемію ковіда влада Одеси не має наміру закривати місто для туристів під час курортного сезону

"Всі міста України рвонуть до Одеси": влада повідомила, чи закриє місто до курортного сезону

Як передає ІПУ посилаючись на Politeka, про це повідомив Одеський віце-мер Михайло Кучук під час інтерв’ю телеканалу «Перший міський» (щоб переглянути, доскролльте сторінку до кінця)

За словами чиновника, з 1 травня стартує курортний сезон і з цього моменту в Одесі очікується великий наплив туристів. Основною причиною стануть закриті кордони в багатьох країнах. Українцям просто не залишиться місць, куди можна їхати на відпочинок. Однак закрити місто не вийде.

«Нас ніхто не буде питати. Я так розумію, що всі міста України рвонуть до Одеси. Тому що за кордон вже мало кого пускають сьогодні… а ми навіть не в змозі закрити за рішенням уряду ресторани і бари, які не мають права працювати», — говорить віце-мер.

У міськраді переконані, що з напливом туристів домогтися дотримання карантинних норм буде дуже складно.

Потрібно сказати, що ситуація в місті критична, багато городян елементарно не дотримуються карантинні вимоги, товпляться в чергах впритул один до одного при цьому маски одягають одиниці.

Днями ми повідомляли, що жителі Одеси, наплював на локдаун, влаштували пікніки на пляжах.

У теплі квітневі вихідні одесити не побажали сидіти вдома, щоб дотримуватися карантинних обмежень «червоної зони», а масово вийшли на пляжі на прогулянки, а також влаштовували пікніки.

Біля кіосків з їжею і гарячими напоями шикувалися величезні довгі черги,а на вузьких вуличках утворювалися «пробки».

Крім того, на кадрах видно, як на схилах розташувалися любителі шашликів, а за місто стали виїжджати ті, хто любить порибалити.

загрузка...
МЕТКИ