• Главная »
  • Шоу-бизнес »
  • Донька Сумської, яка виїхала з України до Москви, поділилася своїми переживаннями: «Значить так, друзі…»

Донька Сумської, яка виїхала з України до Москви, поділилася своїми переживаннями: «Значить так, друзі…»

Антоніна Паперна, старша дочка актриси Ольги Сумської, поскаржилася на життя в Росії

Донька Сумської, яка виїхала з України до Москви, поділилася своїми переживаннями: "Значить так, друзі..."

Як відомо, 30-річна дівчина, яка пішла по стопах матері та стала актрисою, зараз живе в Москві разом з чоловіком Володимиром Ягличем і двома дітьми — трирічною донькою Євою і однорічним сином Данилом.

У своїх «сторіз» в Instagram Антоніна опублікувала свіжі кадри, на яких показала себе на прогулянці, а також згадала дітей, які, очевидно, перебували з нею поруч. Дівчина висловила невдоволення пекельним холодом, передає ІПУ посилаючись на Politeka.net.

«Літо близько, дорогі друзі…», — каже вона на першому знімку, показуючи тепле пальто і взуття з хутряною обробкою.

«Чому так холодно?!», — обурюється Паперна.

«Значить так, друзі, діти в зимових пуховиках, я в своєму найулюбленішому зимовому пальто… На вулиці скоро травень. Що відбувається?», — продовжила обурюватися актриса.

До цього Сумська розповідала, чому дочка переїхала в Росію. А сталося це 10 років тому.

«Їй захотілося закінчити вуз — один з найпопулярніших і вагомих на той час (Щукінське училище в Москві, — ред.). І зараз він таким вважається. Акторська дуже сильна школа, де навчався її батько», — роз’яснила Ольга.

Паперна закінчила училище в 2015 році, обзавелася сім’єю і залишилася будувати кар’єру в Росії. Її чоловік теж, до речі, актор.

Сумській тільки один раз вдалося побачити онука, коли вона гостювала у дочки після його народження. Це перший хлопчик у великому роду Сумських — у Ольги та її мами народжувалися дівчатка, перша дитина Антоніни – так само дівчинка.

Ольга Сумська, Тоня Паперна

загрузка...
МЕТКИ