• Главная »
  • Киев »
  • ТРЦ «Гулівер» попросили показати на рекламних екранах соціальне відео присвячене «Азову»

ТРЦ «Гулівер» попросили показати на рекламних екранах соціальне відео присвячене «Азову»

Звернення з відповідним проханням до адміністрації ТРЦ «Гулівер» подав ветеран полку «Азов» Сергій Тамарін. У документі він просить показати на рекламних екранах торгівельного центру соціальне відео, присвячене особливому полку спеціального призначення «Азов».

ТРЦ "Гулівер" попросили показати на рекламних екранах соціальне відео присвячене "Азову"

Про це Тамарін розповів у відео на своєму Телеграм-каналі.

На думку ветерана, адміністрація «Гуліверу» може піти на зустріч і показати, що вона готова підтримати країну у той час, як над нею нависла загроза російського вторгнення. Раніше представник адміністрації, пані Атаджанова, заявила, що вони підтримують велику кількість соціальних ініціатив. Апелюючи до цього, ветеран подав звернення з відповідним проханням як соціальну ініціативу.

«Сьогодні я, як ветеран полку «Азов», знову звернувся до керівництва «Гуліверу» з пропозицією зробити свій внесок у зміцнення обороноздатності держави. А саме — продемонструвати на своїх стінах соціальний ролик полку. Це не комерційна реклама, а ролик, який має залучати на службу тих, хто прагне захищати нашу Батьківщину«, — заявив Сергій Тамарін у своєму відеозверненні.

загрузка...
МЕТКИ