• Главная »
  • Общество »
  • Алла Мазур, яка перемогла рак, зворушила українців одкровенням: «Коли лягаєш спати і прокидаєшся з молитвою…»

Алла Мазур, яка перемогла рак, зворушила українців одкровенням: «Коли лягаєш спати і прокидаєшся з молитвою…»

Телеведуча Алла Мазур, яка перемогла рак, зворушливо звернулася до українців

Алла Мазур, яка перемогла рак, зворушила українців одкровенням: «Коли лягаєш спати і прокидаєшся з молитвою…»

Відповідна публікація з’явилася в офіційному Instagram-акаунті зірки телебачення, передає ІПУ посилаючись на Politeka.

Алла Мазур привітала українців з Великоднем. Вона виклала фото, на якому позує з традиційним святковим кошиком. Яскравим акцентом образу стало українське намисто.

«Христос воскрес! З Великоднем, друзі! Коли лягаєш спати і прокидаєшся з молитвою про мир… коли просиш Бога, щоб захистив твоїх рідних від хвороб… коли намагаєшся не потонути у морі тривог і проблем… В ці дні особливо відчуваєш смисл свята, коли воскресає надія. І розумієш: наша віра, наше тепле родинне коло, наші пасочки і писанки — то наш справжній оберіг. Як і усмішка: такий рідкісний гість в ці часи», — зазначила вона.

Алла Мазур

«Нехай все буде сьогодні у вашому домі! І віра. І надія. І усмішка. І нехай береже Небо вас — і ваших рідних!» — додала телеведуча.

Українці захоплюються Аллою Мазур та висловлюють свої привітання.

«Воістину воскрес ❤ Яка Ви гарна дуже красива жінка, дай Боже міцного здоров’я», «З Великоднем! Світла і добра Вам! Краса неймовірна», «Яке гарне традиційне фото з рідними з дитинства писанками і рушничком бабусиним 🙏 хай Ваша надія виправдається», «Воістину Воскрес! Захоплююся вами, здоров‘я і щастя вам і вашій родині», — пишуть у коментарях.

загрузка...
МЕТКИ