• Главная »
  • Шоу-бизнес »
  • Відпочинок в Єгипті обернувся бідою, ведучий Остапчук розкрив подробиці: «Я такого не бачив ніколи»

Відпочинок в Єгипті обернувся бідою, ведучий Остапчук розкрив подробиці: «Я такого не бачив ніколи»

Ведучий Володимир Остапчук приєднався до своєї дружини Христини Горняк на єгипетському курорті, приголомшивши історією про небезпечний інцидент

Відпочинок в Єгипті обернувся бідою, ведучий Остапчук розкрив подробиці: "Я такого не бачив ніколи"

Як відомо, Христина спочатку вилетіла до Єгипту без Володимира, так як йому потрібно було вирішити невідкладні справи в Києві. Зате компанію їй склали друзі. В один із днів вони зібралися покататися на яхті. Здавалося б, безпечна розвага ледь не закінчилася трагедією.

Остапчук розповів про те, що трапилося у себе в «сторіз» в Instagram, передає ІПУ посилаючись на Politeka.net.

«Поки мене не було, друзі поїхали кататися на яхті, і з Васею трапилася історія. Його вкусила риба-камінь! Подивіться, як виглядає ось ця нога (травмована, — ред.) і ця. Я скільки разів був в Єгипті, такого не бачив ніколи!», — заявив він, знявши невдачливого товариша.

Справа в тому, що у риби-камінь, або бородавчатки є на спині отруйні шипи (вважається однією з найбільш отруйних риб в світі). А так як вона неспроста отримала назву «камінь» — вдало маскується, то ненавмисно наступити на неї — пльове діло.

«Слухай, круто спрацювали, тому що ще б півгодини і там були б дуже сумні наслідки», — підбадьорив друга Володимир, а в підписі посміявся з його хворої ноги, — «Коли мама загорнула ногу в судочок».

Христина в своїх «сторіз» заявила, що більше ні ногою в Червоне море: «Я і так боялася, а тепер так взагалі!».

Дівчина розповіла, як потерпілий відчуває себе зараз: «Нога у нього поки відновлюється, зробили всі необхідні маніпуляції в лікарні. Залишається тільки чекати і пити таблетки».

загрузка...
МЕТКИ