• Главная »
  • Политика »
  • Шанувальника Путіна Джеффа Монсона обдурив забудовник — боєць втратив все і пізнав справжню РФ

Шанувальника Путіна Джеффа Монсона обдурив забудовник — боєць втратив все і пізнав справжню РФ

Американський боєць Джефф Монсон, можливо, став обдуреним пайовиком в Сочі

Шанувальника Путіна Джеффа Монсона обдурив забудовник - боєць втратив все і пізнав справжню РФ

Депутат від «Єдиної Росії» Ради депутатів підмосковного Красногорська 49-річний Джефф Монсон, який є колишнім бійцем змішаних єдиноборств, виявився ошуканим пайовиком.

Про те, що Джефф Монсон потрапив до лав ошуканих пайовиків апартаментного комплексу «Горизонт» в Сочі, пишуть російські ЗМІ. Крім того, в Мережі з’явилося відповідне відео з місця зборів учасників пайового будівництва за його участю.

Зазначається, що колишній боєць вклався в будівництво «Горизонту», проте компанія-забудовник оголосила про банкрутство. У результаті депутат ключів від нової квартири так і не отримав.

Джефф Монсон, фото: росЗМІ

Джефф Монсон, фото: росЗМІ
Джефф Монсон, фото: росЗМІ
Джефф Монсон, фото: росЗМІ

На офіційній сторінці спільноти пайовиків АК «Горизонт» у ВКонтакте розміщено фото з ним, а також інформація про призначену зустріч біля об’єкта будівництва і в адміністрації Центрального району Сочі.

Крім того, ошукані пайовики попросили Джеффа Монсона взяти під особистий контроль ситуацію з введенням в експлуатацію комплексу апартаментів. Об’єкт повинен був бути зданий ще в IV кварталі 2018 року.

Нагадаємо, у січні цього року 49-річний Джефф Монсон оголосив про завершення спортивної кар’єри. Він отримав російський паспорт у червні 2018 року, а згодом став депутатом гордуми Красногорська. Живе в Підмосков’ї з дружиною-росіянкою і тренує дітей в спортивному центрі. Свого часу він отримав «документи» від бойовиків так званої «ЛНР», а потім пішов і по російський паспорт.

Джефф Монсон, скріншот з відео

Джефф Монсон, скріншот з відео

Наг

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+
загрузка...
МЕТКИ