Алла Пугачова заявила, що шкодує про шлюб з Філіпом Кіркоровим: «Біс поплутав»

Відома на всьому пострадянському просторі російська співачка Алла Пугачова несподівано для всіх заявила, що шкодує про шлюб з поп-королем естради Філіпом Кіркоровим.

Алла Пугачова заявила, що шкодує про шлюб з Філіпом Кіркоровим: «Біс поплутав»

Уже цілих 19 років Примадонна знаходиться у відносинах з гумористом і пародистом Максимом Галкіним. Публіка довго не вірила в щирість їхнього кохання, проте вони демонструють справжню сімейну ідилію, незважаючи на велику різницю у віці.

Прекрасним підтвердженням цьому стали двійнята пари Ліза і Гаррі, яким цього року виповнилося по 7 і вони пішли в перший клас. Саме завдяки дітям Аллі Борисівні на восьмому десятку вдається виглядати так свіжо і молодо.

Пугачова і Галкін - щасливі батьки
Пугачова і Галкін — щасливі батьки

До появи в її житті Галкіна, вона була заміжня за співаком Філіпом Кіркоровим. Цей шлюб протримався 11 років, причому чоловік і жінка були повінчані, і хоча вважається, що вінчання має бути одним на все життя, у 2017-му Пугачова знову зробила це, але вже з Максимом.

Венчание Аллы Пугачевой и Максима Галкина
Вінчання Алли Пугачової і Максима Галкіна

В той особливий день артистка в соціальних мережах подякувала всім шанувальникам за привітання і зробила несподіване зізнання:

«Я все життя буду каятися за перше вінчання і просити прощення у Бога. Це був необдуманий, спонтанний і досить наївний крок. Біс поплутав», — написала Алла і сказала, що на цей раз зважилася обвінчатися по-справжньому осмислено.

Тут же можна не відзначити, що після розлучення Примадонна і Кіркоров зберегли теплі відносини і навіть дружили сім’ями, проте вже зараз вони не спілкуються.

Венчание Киркорова и Пугачевой
Вінчання Кіркорова і Пугачової
загрузка...
МЕТКИ