• Главная »
  • Общество »
  • Дочка київської судді образила Alyona Alyona, у виразах не соромилася: «Вуха в’януть від цього…»

Дочка київської судді образила Alyona Alyona, у виразах не соромилася: «Вуха в’януть від цього…»

У Мережі розгорівся скандал зі студенткою з Києва, яка невтішно висловилася про популярну українську репершу Alyona Alyona, Крим та співвітчизників в цілому

Дочка київської судді образила Alyona Alyona, у виразах не соромилася: "Вуха в'януть від цього..."

Так, 20-річна дочка судді Печерського райсуду Києва Анастасія Константинова заступилася за російських артистів, які гастролюють в окупованому Криму. Також дівчина просвітила підписників про свої музичні смаки.

«Наше українське де**мо слухати я не виводжу. У мене вуха в’януть від цього де**ма. Alyona Alyona цю кін**у, або кого слухати, скажіть?», — обурено запитувала вона, виставивши відповідний ролик.

Армія шанувальників реперші Alyona Alyona (справжнє ім’я Олена Савраненко) буквально рознесла Константинову, ставши на захист свого кумира. У Мережі з’явилося безліч відповідних роликів, публіка справно повправлялася в тролінгу. Alyona Alyona репостнула найяскравіші у себе в «сторіз» в Instagram, передає ІПУ посилаючись на Politeka.

«Зараз підправимо твої подушки на губах», — посміялися над зовнішністю студентки в одному з них.

Під час публікації цих стьобних кадрів, реперша перебувала в дендропарку і, по всьому, насолоджувалася красою навколо, намагаючись не звертати уваги на галас.

«Мій сьогодні настрій вже не зіпсує нічого, тому що я приїхала в неймовірно красиве місце», — заявила з посмішкою Alyona Alyona.

До речі, студентка, що оскандалилася, передумала й попросила вибачення за свої слова.

«Я хочу зробити заяву і принести вибачення всім українським громадянам, у яких висловлена мною інформація викликала обурення і виправданий гнів, — заявила в своєму новому відео і додала. — Я дійсно з сім’ї юристів, які поважають закон і Конституцію України, які домоглися всього самостійно: своєю працею і чеснотами. Я усвідомлюю, що зганьбила їх ім’я».

загрузка...
МЕТКИ