• Главная »
  • Шоу-бизнес »
  • «Втрачаємо кращих з кращих»: зупинилося серце народного артиста України, світ кіно і театру в жалобі

«Втрачаємо кращих з кращих»: зупинилося серце народного артиста України, світ кіно і театру в жалобі

Україну облетіла сумна звістка зі світу театру і кіно

"Втрачаємо кращих з кращих": зупинилося серце народного артиста України, світ кіно і театру в жалобі

Так, у віці 67 років помер художній керівник циганського театру «Романс», український актор театру і кіно, режисер, народний артист України Ігор Крикунов.

Про це повідомила радник мера Києва з питань культури та розвитку культурних проектів Діана Попова в Facebook.

Причиною смерті артиста став Covid-19. Його смерть також підтвердили український виконавець Віталій Білоножко, український актор Дмитро Оскін, а також Микола Подрезан. Схоже сьогодні світ українського кіно і театру в жалобі.

Українські завсідники театрів знають Ігоря Крикунова як засновника і беззмінного художнього керівника театру циганського театру Романс. Він був заснований в 1994 році.

На його рахунку-десятки зіграних в театрі ролей. Тут він обзавівся сім’єю — його дружина Людмила є примою Київського театру «Романс».

Популярність до Ігоря Крикунова прийшла після головної ролі Василя у фільмі, знятого за однойменною п’єсою Михайла Старицького «Циганка Аза» (1987) режисера Георгія Кохана. У 1991 році він знявся в ще одному фільмі Георгія Кохана «Бухта смерті».

Українці в мережі активно висловлюють свої співчуття близьким і рідним народного артиста України: «Ще жити і жити! Вічна пам’ять талановитій людині», «Неймовірно! Втрачаємо кращих з кращих, співчуття родині, світла пам’ять Ігорю!», «Велика людина, справжній чоловік, талановитий артист, красивий і справжній циган. Печаль і сльози».

загрузка...
МЕТКИ