• Главная »
  • Общество »
  • «Прощайте, діти»: 27-річна вчителька передчувала свою загибель, брат розкрив деталі

«Прощайте, діти»: 27-річна вчителька передчувала свою загибель, брат розкрив деталі

Дивне передчуття було у вчительки, яка закрила собою дитину при стрільбі в Казані

"Прощайте, діти": 27-річна вчителька передчувала свою загибель, брат розкрив деталі

Андрій Ігнатьєв, брат 27-річної вчительки з Казані, що затулила собою учня при стрільбі в Казанській гімназії, розповів якими були останні дні дівчини перед смертю, пише Телеграм-канал Lshot.

За його словами, Ельвіра готувалася до Всеросійського етапу конкурсу вчителів і в той же час ніби відчувала щось, адже за день до загибелі купила всім племінникам, дітям іменні подарунки, немов знала про свій кінець.

«Вона всім подарунки купила, їздила по магазинах, всім племінникам, дітям, рідним — всім подарунки купила, Іменні, наче відчувала щось», — говорить брат Ельвіри.

А знайомі 27-річної вчительки англійської мови Ельвіри Ігнатьєвої описали останні хвилини її життя. Вони розповіли, що її останніми словами перед загибеллю стало прощання з дітьми.

«Вона там сказала: Прощайте, діти. Перша куля влучила їй в голову відразу. Потім він інших дітей розстрілював», — розповів співрозмовник видання.

Нагадаємо, що вранці 11 травня 19-річний Ільназ Галявієв влаштував стрілянину в школі, яку закінчив.

Він зайшов до гімназії і застрелив щонайменше дев’ять осіб – сімох восьмикласників, охоронця і прибиральницю. З’ясувалося, що підозрюваний у стрільбі Ільназ Галявієв перед злочином поінформував про свої наміри в соцмережі, назвав себе «богом» і заявив, що піде «вбивати біомусор» і потім застрелиться.

загрузка...
МЕТКИ