«Ти з нами назавжди»: обірвалося життя легенди київського «Динамо»

У Києві помер знаменитий українець, який віддав половину життя футбольному клубу «Динамо»

"Ти з нами назавжди": обірвалося життя легенди київського "Динамо"

Так, на 79-му році життя помер багаторічний адміністратор київського Динамо Олександр Чубаров, повідомив офіційний сайт футбольного клубу «Динамо».

Крім того про його смерть написав журналіст Семен Случевський на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

«Знову сумна новина… Не стало Олександра Федоровича Чубарова… Саша — окрема сторінка динамівського, київського, українського, радянського футболу. Скільки разом було пройдено. Саша, ти з нами назавжди!»- написав Случевський.

А пізніше президент Динамо Ігор Суркіс висловив співчуття рідним і близьким Олександра Федоровича і згадав, що його організаторські здібності, глибоке знання футболу і всіх спортивних процесів високо цінували в клубі. Навіть великий тренер Валерій Лобановський довгі роки довіряв вирішення складних питань і завдань саме адміністратору Чубарову.

Чубаров прийшов на адміністративну посаду в столичний клуб в 1984-му році на запрошення Валерія Лобановського. Він пропрацював у «Динамо» до 2016-го. Олександр Федорович був багаторічним соратником легендарного тренера. Тобто він віддав клубу 32 роки, а його заслуги перед клубом неоціненні.

Українці в коментарях також висловлюють свої співчуття рідним і близьким Чубарова: «як шкода … Царство Небесне, вічна пам’ять Саші… хороша була людина, завжди з позитивом», «Прекрасна людина..світла пам’ять», «вічна пам’ять».

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+
загрузка...
МЕТКИ