П’ятиповерхівка впала і придавила автобус з людьми, багато жертв: кадри і деталі моторошної НП

Обвал стався серед білого дня

П'ятиповерхівка впала і придавила автобус з людьми, багато жертв: кадри і деталі моторошної НП

Про причини обвалення будівлі поки не повідомляється

Щонайменше дев’ять людей загинули і ще вісім отримали травми, коли на автобус, в якому вони знаходилися, обрушилася п’ятиповерхова бетонна будівля. НП сталася в місті Кванджу на півдні Південної Кореї, повідомляє ІПУ посилаючись на ВВС.

За даними Національної служби пожежної охорони, автобус з 17 пасажирами зупинився біля будівлі, призначеної на злам, і в цей момент воно обрушилося.

За словами представника пожежної служби, всі робітники, що знаходилися в будівлі, були заздалегідь евакуйовані. Деякі з них підтвердили слідчим, що перекрили пішохідні доріжки біля будівлі незадовго до обвалення.

Причини аварії встановлюються, поліція вже почала розслідування справи про падіння будинку.

Також раніше повідомлялося, що у 120-річному історичному будинку Києва частина стелі впала на голову літньої жінки. Так, чоловік почув гуркіт у квартирі, де йде ремонт, і через деякий час побачив, що на стелі квартири утворюються невеликі тріщини.

У цей момент в кімнату зайшла його дружина — він показав їй тріщини, і як тільки жінка підняла голову, величезний шматок штукатурки з бетону обрушився на неї.

загрузка...
МЕТКИ