«Найбільш кінчена країна»: блогер обізвала Україну і поплатилася за це

Сьогодні, 1 липня, блогерша з Одеси з ніком missverona наговорила в мережі багато образ на сторону України через те, що вона не змогла вчасно вилетіти з аеропорту «Бориспіль». Це її настільки розлютило, що дівчина назвала Україну «самої конченной країною».

"Найбільш кінчена країна": блогер обізвала Україну і поплатилася за це

Відео її Instagram-stories опублікував Telegram-канал «Україна в шоці».

«Україна — найбільш кінчена країна, яка тільки може бути», — сказала вона.

Вона також не задоволена ставленням працівників аеропорту і авіакомпанією «МАУ». Стільки негативу вона виплеснула в онлайн через те, що її рейс затримали на 4 години, і їй довелося чекати в аеропорту не 2, а 6 годин.

Дівчині також не сподобалося ставлення працівників аеропорту, вона заявила, що знаходиться в «самому кінченому аеропорту самої кінченої країни». Такими ж словами вона назвала і авіакомпанію «МАУ». Все це через те, що її рейс затримали на 4 години і їй довелося чекати в аеропорту не 2, а цілих 6 годин.

Після цього вона записала ще одне відео, в якому вже почала виправдовуватися за свої висловлювання. Дівчина говорила, що не так висловилася.

«Україна — норм, а люди — ні. Одеса — любов! І люди в ній теж», — написала блогерша.

Далі користувачі мережі засипали її гнівними коментарями. І вона зняла наступне відео, в якому заявила, що не просить вибачення. Вона зазначила, що багато їй просто заздрять.

«В моєму обличчі більше грошей, ніж ви заробляєте за рік, бідні і жалюгідні у*бани», — написала вона.

При цьому вона почала скаржитися на те, що їй стали погрожувати.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+
загрузка...
МЕТКИ