• Главная »
  • Киев »
  • В Україні тарифи на опалення можуть зрости на 60-70%: кому пощастить найменше

В Україні тарифи на опалення можуть зрости на 60-70%: кому пощастить найменше

Коли варто чекати підвищення ціни

В Україні тарифи на опалення можуть зрости на 60-70%: кому пощастить найменше

Незабаром в Україні зростуть тарифи на опалення. Якщо в Києві опалення подорожчає на 30-40%, то в регіонах ціна може зрости на 60-70%.

Такий прогноз озвучив голова департаменту житлово-комунальної інфраструктури Громадської ради при КМДА Олег Попенко, передає «Обозреватель».

опалення, скріншот з відео
опалення, скріншот з відео

Експерт упевнений, що нові тарифи на опалення можуть бути оприлюднені вже у вересні. Так опалення для «однушки» в середньому буде коштувати як мінімум 2000 грн, для двокімнатної (63 кв.м) – 3150 грн, а для трикімнатної (80 кв. м) – 4000 грн.

Де будуть найвищі тарифи:

Згідно з прогнозом, розмір тарифу буде залежати від регіону. Так, якщо в Києві опалення подорожчає на 30-40%, то в регіонах ціна може зрости на 60-70%.

» У містах, де тариф на опалення не піднімали, останні 2-3 роки не проводилася модернізація теплокомуненерго, тарифи зростуть більш ніж на 60 або навіть 70%», — зазначив експерт.

Підготовка до опалювального сезону

Варто відзначити, що раніше заступник голови КМДА Петро Пантелєєв запропонував, щоб для проходження опалювального сезону, газ українського видобутку має стати соціальним і продаватися для потреб теплокомуненерго по ціні 4 тис. грн за тисячу куб. м., оскільки ринкова вартість газу не закладена в тарифах підприємств.

Тарифи на газ, кадр з відео

Тарифи на газ, кадр з відео

14 червня 2021 року радник міністра енергетики Лана Зеркаль заявила про те, що якщо Росія вирішить перервати транзит газу через Україну, він значно подорожчає для вітчизняних споживачів.

загрузка...
МЕТКИ