В Україні тарифи на опалення можуть зрости на 60-70%: кому пощастить найменше

Коли варто чекати підвищення ціни

В Україні тарифи на опалення можуть зрости на 60-70%: кому пощастить найменше

Незабаром в Україні зростуть тарифи на опалення. Якщо в Києві опалення подорожчає на 30-40%, то в регіонах ціна може зрости на 60-70%.

Такий прогноз озвучив голова департаменту житлово-комунальної інфраструктури Громадської ради при КМДА Олег Попенко, передає «Обозреватель».

опалення, скріншот з відео
опалення, скріншот з відео

Експерт упевнений, що нові тарифи на опалення можуть бути оприлюднені вже у вересні. Так опалення для «однушки» в середньому буде коштувати як мінімум 2000 грн, для двокімнатної (63 кв.м) – 3150 грн, а для трикімнатної (80 кв. м) – 4000 грн.

Де будуть найвищі тарифи:

Згідно з прогнозом, розмір тарифу буде залежати від регіону. Так, якщо в Києві опалення подорожчає на 30-40%, то в регіонах ціна може зрости на 60-70%.

» У містах, де тариф на опалення не піднімали, останні 2-3 роки не проводилася модернізація теплокомуненерго, тарифи зростуть більш ніж на 60 або навіть 70%», — зазначив експерт.

Підготовка до опалювального сезону

Варто відзначити, що раніше заступник голови КМДА Петро Пантелєєв запропонував, щоб для проходження опалювального сезону, газ українського видобутку має стати соціальним і продаватися для потреб теплокомуненерго по ціні 4 тис. грн за тисячу куб. м., оскільки ринкова вартість газу не закладена в тарифах підприємств.

Тарифи на газ, кадр з відео

Тарифи на газ, кадр з відео

14 червня 2021 року радник міністра енергетики Лана Зеркаль заявила про те, що якщо Росія вирішить перервати транзит газу через Україну, він значно подорожчає для вітчизняних споживачів.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+
загрузка...
МЕТКИ