Тищенко звинуватив 1+1 в «договорняках»: канал жорстко відповів

Микола Тищенко заявив, що телеканал «1+1» його обдурив і не виконав свої обіцянки з приводу проєкту «Танці з зірками». Нібито продюсери пообіцяли йому певну кількість ефірів, але обіцянка виконана не була. На телеканалі жорстко відповіли Тищенко на його звинувачення.

Тищенко звинуватив 1+1 в "договорняках": канал жорстко відповів

Як відзначили на «1+1», гарантувати Тищенко кількість ефірів було неможливо, через те, що долю учасників проєкту «Танці з зірками» вирішують оцінки не тільки журі, але глядацьке голосування. Про це повідомили в «КП в Україні«.

«Загальновідомо, що за форматом танцювального голосування, переможці проєкту обираються шляхом глядацького голосування і за оцінками професійних суддів», — пояснили в пресслужбі телеканалу.

Крім того, важливим фактором на проєкті є народна любов і підтримка учасників з боку глядачів.

«Уважний глядач помітить, що до фіналу завжди доходять зірки, які доклали більше зусиль, щоб навчитися танцювати, і проєкт жодним чином не може це гарантувати. Також важливим є фактор народної любові та підтримки, як, наприклад, у випадку з Дмитром Комаровим, адже саме повага телеглядачів забезпечила йому участь у проєктах до 7 ефіру першого сезону. Водночас Микола Тищенко вибув у четвертому ефірі другого сезону оновлених «Танців», — додали на»1+1″.

З чого почався конфлікт

Раніше Тищенко в інтерв’ю для видання «Бабель«заявив, що канал «1 + 1» порушив свої обіцянки у 2018 році та не виконав домовленості щодо кількості ефірів програми «Танці з зірками», попри на голосування журі та глядачів.

«Послухайте, ми ж чесно зараз говоримо. У каналу є зобов’язання, що зірка не піде раніше такого-то ефіру. Це все усні домовленості», — сказав Тищенко.

Однак, є й інша версія — Тищенко спочатку на проєкті дивився на всіх зверхньо, просував свої правила і нікого не слухав. Він прийняв запрошення на проєкт, але попередив команду каналу про те, то танцювати не вміє. Зі своєю напарницею Анастасією Кумейко він дійшов до четвертого ефіру і покинув «Танці з зірками».

Нібито після вильоту з проєкту у Ніколя Тищенка навіть був конфлікт з колишнім керівником каналу «1+1» Олександром Ткаченком, який зараз займає пост міністра культури.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+
загрузка...
МЕТКИ