Витріщила очі і схопилася за руку: Оля Полякова потрапила в лікарню

Популярна поп-співачка Ольга Полякова стверджує, що 17 липня вакцинувалась залишковою дозою вакцини від коронавірусу Pfizer

Витріщила очі і схопилася за руку: Оля Полякова потрапила в лікарню

Про те, що виконавиця вирішила вакцинуватись від коронавірусної інфекції, вона повідомила на своєму акаунті в Instagram. Також вона виклала довжелезний пост про вакцинацію і прикрыпила выдео самого процесу.

«Друзья, я вакцинировалась! Вы знаете, что я партнер проекта #проковід от @unicef_ukraine и @inscience.io, где ученые и медики делятся проверенной информацией о COVID-19, вакцинации, медицине и науке☝️ Я пришла в проект, чтобы разобраться в теме ковида и вакцинации от него, и решить для себя — хочу я прививаться или нет. И решила — хочу! Я сделала, как и говорили эксперты — записалась через семейного врача на вакцинацию остаточными дозами. И когда появилась возможность вакцинироваться остаточной дозой, я сразу же приехала. В этот день вакцинировали Pfizer. Но я бы привилась и любой другой доступной вакциной в Украине, так как хочу чувствовать себя защищенной,» – написала Полякова.

Насамкінець, Полякова закликали потурбуватись про те, щоб вакцину отримали найбільш вразливі верстви населення – «ваші рідні, дідусі, бабусі, мами й тата».

До речі, коментарі до посту були досить різні – деякі підписники підтримали зірку, а деякі поставились скептично. Мовляв, не надто довіряють правдивості даного посту – голки від шприца не видно, тож не відомо чи взагалі вкололи щось знаменитості.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+
загрузка...
МЕТКИ