• Главная »
  • Экономика »
  • Банкомат ПриватБанку залишив українця без грошей на ліки: «Було настільки боляче, що хотілося кричати»

Банкомат ПриватБанку залишив українця без грошей на ліки: «Було настільки боляче, що хотілося кричати»

Чоловікові потрібні були гроші на аналізи і ліки

Банкомат ПриватБанку залишив українця без грошей на ліки: "Було настільки боляче, що хотілося кричати"

Українці продовжують скаржитися на сервіс одного з найвідоміших державних банків «ПриватБанк». Цього разу клієнт поскаржився, що банкомат списав з рахунку гроші, але не видав їх.

Відповідний відгук з’явився на сайті Мінфін.

За словами чоловіка, клієнтом ПриватБанку він є з 2011 року і завжди був ним задоволений, але все змінилося, коли він потрапив до лікарні і йому треба було зняти кошти на оплату ліків і аналізів.

«Мені скинули рідні люди гроші на ліки і оплату аналізів, сума 2400грн. Я пішов на 2 поверх лікарні знімати гроші (саме там знаходяться банкомати) підійшов, відсканував через приват24 код з монітора, відкрилося меню, вибрав суму 2400 і натиснув кнопочку видати, банкомат почав рахувати гроші і в цей момент прийшло повідомлення на телефон що знято 2400, після чого банкомат видав помилку і навіть не відкрив осередок з якої повинні були видатися гроші, а на екрані напис — «Я не працюю», — розповів клієнт.

ПриватБанк, кадр з відео

ПриватБанк, кадр з відео

Перевіривши баланс в сусідньому банкоматі було виявлено, що грошей на рахунку немає. Дзвінки операторам не допомогли, тому що вони твердили фразу — чекайте інкасацію, термін очікування до 14 днів.

«Перевірив баланс в сусідньому банкоматі, а грошей то на рахунку немає… дзвінки до операторів толку не приносять абсолютно ніякого, навіть буханець хліба як співрозмовник корисніше буде. Вони завжди повторюють фразу-очікуй інкасацію. Питаю-коли буде інкасація? На що завжди одна відповідь-максимальний термін очікування 14 днів. Я в чужому місті в лікарні без грошей без потрібних ліків і не можу оплатити аналіз який в підсумку показав мій діагноз
Рідні змогли приїхати з грошима тільки через 3 дні і аналізи нарешті оплатили, після чого 2 дні чекав результат. Не маючи точного діагнозу мене 5 днів лікували не від тієї хвороби, самопочуття ставало тільки гірше, було настільки боляче що хотілося кричати…», — поскаржився чоловік.

ПриватБанк, кадр з відео, зображення ілюстративне: YouTube

ПриватБанк, кадр з відео, зображення ілюстративне: YouTube

Як зазначив українець, ПриватБанку наплювати на своїх клієнтів, тому що з допомоги в подібній ситуації ви почуєте про очікування терміном до 14 днів і більше нічого.

Коли чоловік прямо запитав у оператора банку, як йому здати аналізи і купити ліки, якщо він залишився без грошей з їхньої вини, то йому запропонували збільшити кредитний ліміт на карті.

«Ви мало того що забрали у мене всі гроші, але навіть не соромлячись пропонуєте збільшити кредитний ліміт) Ваш чортів банкомат гроші вирішив не видавати, так так ще в борг по кредитці загнати треба, щоб я ще вам повинен залишився», — обурюється клієнт.

загрузка...
МЕТКИ