• Главная »
  • Футбол »
  • Дружина Олександра Зінченка зізналася, звідки пішло прізвисько «Влада Седан»: друг Єгора Кріда постарався

Дружина Олександра Зінченка зізналася, звідки пішло прізвисько «Влада Седан»: друг Єгора Кріда постарався

Журналістка розкрила секрет свого псевдоніма

Дружина Олександра Зінченка зізналася, звідки пішло прізвисько "Влада Седан": друг Єгора Кріда постарався

Відома українська журналістка і дружина півзахисника збірної України і «Манчестер Сіті» Олександра Зінченка Влада Седан розповіла, як з’явився її псевдонім.

Про це вона вирішила розповісти в одному зі своїх інтерв’ю, яке вийшло на YouTube-каналі футбольного коментатора Віктора Вацко — «Вацко Live».

Влада Седан, фото: Instagram

Влада Седан, фото: Instagram

Як відомо, прізвище з народження у дівчини була Щеглова, однак, в якості псевдоніма вона вирішила використовувати псевдонім Влада Седан, і як зізналася журналістка, він прив’язався до неї ще за час студентських часів.

«Я жила в гуртожитку, вчилася коли в університеті. Тоді була дуже популярна пісня Тіматі репера, і якось воно так прив’язалося, і мене почали так називати. І в гуртожитку, і в групі, і взагалі мої друзі. Багато в телефоні так підписали, і воно просто так в життя прив’язалося » — розповіла дівчина в своєму інтерв’ю.

Влада Седан, фото: Instagram
Влада Седан, фото: Instagram

Також, Влада Седан зазначила, що це її не ображає абсолютно, і плюс до цього, їй здається, що для телебачення і журналістики потрібен псевдонім, який запам’ятається. Всім це або подобається, або дратує, і так має бути на думку дружини Олександра Зінченка.

Робила воно це не для хайпа, а просто, щоб запам’яталося. У людей відразу починається ряд питань в голові, чи справжня це прізвище, чому так, і так далі.

Нагадаємо, що зараз Влада в очікуванні дитини. Вони з чоловіком футболістом розповіли про це перед початком чемпіонату Європи з футболу, який почався в липні.

загрузка...
МЕТКИ