Автомати торговельні: критерії вибору техніки для бізнесу

Автомати торговельні: критерії вибору техніки для бізнесу

Найважче в бізнесі – вибрати правильний напрямок. На сьогодні вендинг, тобто продаж напоїв і товарів через спеціальні апарати – один з найперспективніших в Україні видів діяльності. Мешканці не лише мегаполісів, а й невеликих населених пунктів уже давно звикли до різного роду торгових автоматів. Вони зручні, прості у використанні, а якщо встановлені в правильному місці, то справа буде процвітати.

Але перед тим, як почати свою справу, необхідно вибрати й придбати торгову техніку. Знайти надійного постачальника не так уже й просто. Проте великий вибір сучасного вендингового обладнання можна знайти тут.

Початок бізнесу

При покупці автоматів для вендингу насамперед потрібно вирішити, яким чином вам вигідніше придбати техніку: готівкою чи за допомогою безготівкового розрахунку. Серйозні інтернет-магазини приймають будь-який вид оплати. Для початку бізнесу можна придбати всього один апарат, але якщо ви хочете, щоб справа була по-справжньому прибутковою, рекомендується замовити не менше 3-4 машин.

Нові або старі?

Якщо у вас недостатньо коштів для купівлі необхідної кількості автоматів, варто розглянути варіант покупки б/в обладнання. Не варто думати, що це щось зношене, брудне, непривабливе. У надійних компаніях усі старі агрегати проходять передпродажну підготовку, фахівці чистять їх, замінюють зношені деталі, перевіряють працездатність. У результаті ви отримуєте цілком робочий апарат, вартість якого набагато нижча, ніж у нового.

Якщо ви плануєте встановити техніку в «гарячих» місцях, де є пошкодження її вандалами, або тільки пробуєте свої сили в вендингу і не впевнені в успіху, то б/в автомати – це те, що вам потрібно. У цих ситуаціях нова техніка може просто не окупити витрат на неї.

У нових автоматів теж є свої плюси. По-перше, вони рідше дають збої в роботі. По-друге, у них значний термін гарантії. По-третє, вони яскраві й охайні, а це привертає увагу потенційних покупців.

Вартість

Наступний крок – вибір. На вітчизняному ринку можна знайти найрізноманітніші моделі, але не завжди дешева техніка є виграшним варіантом. Що ж впливає на вартість?

Перше – це комплектація. Не секрет, що деякі фірми заманюють покупця низькою ціною, а в результаті виявляється, що недорогий автомат зовсім не укомплектований. Купуючи додатково все необхідне, ви можете в кінцевому підсумку заплатити набагато більше звичайної вартості.

Другий момент – це статус і відносини фірми-постачальника з виробником. Звичайно, ціни на торговельну техніку найнижчі у виробника, але також вигідно купувати автомати в дистриб’ютора. А ось при купівлі обладнання в компаній-перекупників ви можете переплатити значну суму, при цьому не отримавши ніяких гарантій.

Третій фактор, що впливає на вартість апарату, – функціональність. Чим більше операцій здатна виконувати машина, тим, відповідно, вища її ціна.

Підсумок

Вендинг – це сучасний і простий вид бізнесу. Освоїти його досить легко, а при грамотному підході до справи він буде приносити непоганий і стабільний дохід. При цьому основне завдання вендора – придбати надійну, якісну торгову техніку і не переплатити. Звичайно, що це цілком реальна задача.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+
загрузка...
МЕТКИ