Сотні людей загинули та зникли безвісти: рятувальники показали наслідки повеней у Європі та небезпеку для України

Повінь досягла Лондона

Сотні людей загинули та зникли безвісти: рятувальники показали наслідки повеней у Європі та небезпеку для України

Аномальні зливи і грози викликали сильні повені в багатьох районах Лондона.

Про це повідомляє BBC.

Сильний дощ і гроза почалися в Лондоні в неділю, 25 липня, після полудня.

Рятувальники за кілька годин у неділю прийняли близько 300 дзвінків – в основному з приводу затоплених підвалів або доріг.

Багато доріг в Лондоні закриті через повені, в тому числі тунель Блекуолл, автомагістраль A12 і частини Північного кільцевого шосе. На інших маршрутах утворилися сильні Затори.

Також закриті вісім станцій метро і одна наземна станція.

Жителі Лондона публікують в соцмережах фото і відео затоплених доріг, станцій і магазинів.

Англія стала черговою країною, куди дісталися повені через сильні зливи.

Так, у Німеччині повінь наздогнала жителів у середині липня. Згідно з останніми даними, понад 160 людей загинули, майже 180 зникли безвісти. Близько 40 тисяч осіб у постраждалих районах досі не мають доступу до електрики і водопроводу.

У Китаї повінь почалася також в середині липня. За 3 дні випала середньорічна норма опадів. Аномальні дощі призвели до повені. Були затоплені вулиці, тунелі і метро. В результаті негоди постраждали близько 3 мільйонів людей, загинули 33 людини. Евакуйовано бвло 200 тисяч осіб.

«Україна, на жаль, не є винятком і також несе значної шкоди від впливу стихійних метеорологічних явищ, таких як інтенсивні зливи, грози, град, шквальний вітер, смерчі, різкі заморозки, ожеледь, хуртовини тощо», — повідомили в ДСНС України.

За інформацією рятувальників, за останні 10 років в Україні було зафіксовано 2752 випадки стихійних метеорологічних явищ.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+
загрузка...
МЕТКИ