Володимир Зеленський виступив з важливою заявою: «Всі кордони у бойову…»

У режимі «цілком таємно» розглядалися питання у сфері захисту держкордонів

Володимир Зеленський виступив з важливою заявою: "Всі кордони у бойову..."

З’явилася важлива інформація для тих, хто стурбований станом обороноздатності України. Так, український президент Володимир Зеленський дав завдання прикордонникам привести у бойову відповідність всі кордони держави.

Про це стало відомо завдяки заяві секретаря Ради національної безпеки і оборони України (РНБО) Олексія Данилова за підсумками виїзного засідання в Краматорську (Донецька область).

Олексій Данилов, фото: Гал-інфо

Олексій Данилов, фото: Гал-інфо

Данилов заявив, що в режимі «цілком таємно» розглядалися питання у сфері захисту держкордонів, було прийнято відповідні рішення. Зокрема, було заслухано доповідь міністра внутрішніх справ Дениса Монастирського, який нещодавно змінив на цій посаді Арсена Авакова.

Прикордонники, скріншот: Youtube

Прикордонники, скріншот: Youtube

«Є завдання, яке поставив президент: найближчим часом привести у бойову відповідність всі наші кордони», — пояснив Данилов.

Данилов не уточнив, що саме мав на увазі Володимир Зеленський і не розкрив подробиць доручення.

Варто нагадати нашим читачам, що 30 липня президент України Володимир Зеленський прибув на Донбас. Він запланував зустрічі з українськими захисниками та проведення засідання Ради національної безпеки і оборони (РНБО) України. Глава держави також представив нового командувача операцією об’єднаних сил (ООС) в регіоні генерал-лейтенанта Олександра Павлюка.

джерело: Знай

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+
загрузка...
МЕТКИ