• Главная »
  • Футбол »
  • У Олександра Зінченка і Влади Седан поповнення в родині, щасливий тато не стримався: «Ви — моє життя»

У Олександра Зінченка і Влади Седан поповнення в родині, щасливий тато не стримався: «Ви — моє життя»

Щасливий Олександр Зінченко став татом

У Олександра Зінченка і Влади Седан поповнення в родині, щасливий тато не стримався: "Ви - моє життя"

На сторінці в соціальній мережі Instagram відомого українського футболіста, півзахисника національної збірної і гравця «Манчестер Сіті» Олександра Зінченка з’явилася нова публікація.

Його дружина Влада Седан народила дівчинку!

«Рідна, спасибі тобі! Ви — моє життя! 01.08.2021», — написав захоплений татко.

Ще вчора пара дізнавалася, кого ж носила під серцем Влада. На опублікованому відео Зінченко разом з дружиною, журналісткою і блогеркою владою Седан, виходить на футбольне поле. При цьому ворота прикрашені повітряними кулями блакитного і рожевого кольорів, а на штанзі висить три кулі у вигляді футбольних м’ячів. Очі у футболіста закриті-мабуть, дружина вирішила зробити йому сюрприз і таким незвичайним чином повідомити стать їх майбутньої дитини.

«Воу or girl», — підписав відео сам сортсмен. Вроліке він потрапляє м’ячем по одній з куль, і звідти вириваються клуби диму – рожевого кольору.

На табло над полем з’являється напис «це дівчинка!». Щасливий футболіст не стримує емоцій і підхоплює на руки вагітну дружину.

«Неперевершені», «Це наймиліше відео, яке я тільки бачила», «шикарне gender party для тата-футболіста», «щиро вітаю, нехай росте здоровенька», «Боже, аж мурашки по тілу», — радіють разом з футболістом його фанати.

«Головне, щоб не фанат МЮ або Ліверпуля», — жартують інші.

загрузка...
МЕТКИ