Насібов програв фінальний бій на Олімпіаді

Борець їде додому зі сріблом

Парвіз Насібов на дебютних Іграх на шляху до фіналу Олімпіади послідовно пройшов Фредріка Бьеррехуса (5:1) і Артема Суркова (1:1), а в півфіналі зробив камбек з рахунку 0:6 у поєдинку з Ахмедом Ель-Саєдом Хегазі (7:6).

За золото Олімпійських ігор Насібов бився з чемпіоном Азіатських Ігор-2019 з Ірану Мохаммадом Реза Гераї.

Насібова першим поставили в партер — українець надійно відпрацював у захисті і не дав супернику провести результативний прийом. Іранці подали протест, який не був задоволений — бал для Насібова. За 30 секунд до кінця періоду Гераї вийшов на атаку і заробив два бали (1:3).

На старті другого періоду Насібов знову провалився в стійці і відпустив Гераї у відрив (1:8). За дві хвилини до кінця фіналу Гераї в контратаці заробив ще один бій і достроково став олімпійським чемпіоном.