В Україні посеред серпня посипався сніг, а сильні зливи затопили під’їзди й вулиці

Негода останніми днями накрила регіони України

В Україні посеред серпня посипався сніг, а сильні зливи затопили під'їзди й вулиці

Негода останніми днями накрила регіони України, спричинивши численні підтоплення під’їздів, люті шквали та град.

Наприклад, у Кам’янці-Подільському ввечері, 6 серпня, пройшов рясний дощ. В наслідок сильної зливи вулиці перетворилися на озера. Така ж картина й на Хмельниччині, наприклад, у Старокостянтинові, де вода теж наробила лиха.

У Харків гроза з градом прийшла зранку, 7 серпня. Там дощ був таким сильним, що у районі Північної Салтовки затопив під’їзди. Та перевершили усіх міста Одеса та Миколаїв, адже тут люди бачили сніг у серпні. То ж така «літня» погода українців неабияк здивувала.

Наслідки злив, кадр з відео

Наслідки злив, кадр з відео

Наслідки злив, кадр з відео

Наслідки злив, кадр з відео

Варто додати, що синоптики, зокрема Наталка Діденко, прогнозує підвищення температури повітря в Україні вже з наступного понеділка.

«7-8 серпня в більшості областей України передбачається протягом дня +25+30 градусів, на Сході та південному сході до +33 (звідти спека й не думала йти), у західних областях +23+26 градусів. Проте в неділю потепліє також і на Заході. Дощі суттєві в більшості областей України вихідними малоймовірні. Лише в нічні години випадатимуть грозові дощі на Лівобережжі України. Але вкрай нерівномірно. 7-го серпня повітря буде комфортнішим, близько +25 градусів, а в неділю вже стрибне до +29 градусів. «, — прогнозує синоптик.Наталка Діденко

Наслідки злив, кадр з відео

Наслідки злив, кадр з відео
Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+
загрузка...
МЕТКИ