• Главная »
  • Экономика »
  • ПриватБанк виставив за двері українця з інвалідністю: «Відмовляються мене обслуговувати»

ПриватБанк виставив за двері українця з інвалідністю: «Відмовляються мене обслуговувати»

Українець поскаржвся на ПриватБанк

ПриватБанк виставив за двері українця з інвалідністю: "Відмовляються мене обслуговувати"

Українець поскаржився на працівників ПриватБанку, які відмовилися обслуговувати його, коли він хотів обміняти банківські картки.
Про це Сергій Недоруба написавши на сайті Мінфіну.

Так, чоловік розповів, що прийшов у відділення місті у Софіївка, яке розташоване на вулиці Незалежності, 58-Б. Українець хотів обміняти банківські картки, тому і звернувся до найближчого відділення ПриватБанку.

"ПриватБанк", фото: Знай.uа

«В обслуговуванні відмовили, змушуючи одягнути маску, з якихось своїх внутрішніх розпоряджень, які я як клієнт не зобов’язаний виконувати, … Керуюча відділенням, Лишина Поліна перебуваючи на своєму робочому місці забороняла мені знімати, все, що відбувається порушення, у себе у відділенні … потім пішла до себе в кабінет подзвонила комусь і викликала поліцію. І сказала «більше ніколи не заходити у відділення, так як вони відмовляються мене обслуговувати», — розповів чоловік.

Скарга українця

Скарга українця
Чоловік розповів, що має інвалідність 1 групи ДЦП і тому нервуватися йому протипоказано, тому він попросив банк принести вибачення за своїх співробітників. У Приватбанку відразу ж відреагували на цей інцидент і принесли клієнту свої вибачення.

«Вибачаємося, що після звернення до відділення у вас залишився неприємний осад. У цей непростий період ми просимо наших клієнтів якомога рідше звертатися до відділень і неодноразово відзначали, що більшість питань з банківського обслуговування є можливість вирішити дистанційно», — зазначили в ПриватБанку.

Відповідь Банку

Відповідь Банку
Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+
загрузка...
МЕТКИ