• Главная »
  • Шоу-бизнес »
  • Біда у вагітної нареченої переможця «Голосу країни» Сасанчина, дівчина ледь стримала сльози: «Це жесть просто»

Біда у вагітної нареченої переможця «Голосу країни» Сасанчина, дівчина ледь стримала сльози: «Це жесть просто»

Вагітна наречена переможця шоу «Голос. Діти» і «Голос країни-10» Романа Сасанчина мало не розплакалася, розповідаючи про свою нову біду

Біда у вагітної нареченої переможця "Голосу країни" Сасанчина, дівчина ледь стримала сльози: "Це жесть просто"

Днями 19-річний український виконавець Роман Сасанчин ошелешив шанувальників радісною новиною: вони з його 23-річною нареченою Іванною скоро стануть батьками. Зараз пара вже щосили готується до цієї важливої події, при цьому Іванна не забуває активно вести свою сторінку в Instagram.

Як пише Politeka.net, дівчина опублікувала серію сторіз, в яких розповіла про несподівану біду, яка зіпсувала їй день. Так, Іванна вирішила пофарбувати волосся, проте замість бажаного коричневого кольору отримала чорний.

«Бачите, що у мене на голові? Чорний колір. Якогось фіга чорний колір! А я фарбувалася в темно-коричневий! Я не знаю, що я тепер повинна робити! Що це таке? Це жесть просто»», — вимовляє дівчина на відео, демонструючи своє волосся і постійно схлипуючи.

Виглядає все так, ніби вона ось-ось розплачеться.

«Хочу просто обрізати це все налисо», — сумно зізнається Іванна в іншому сторіз.

Пізніше дівчина зізналася, що давно фарбується самостійно, так як вчилася на перукаря. Однак, цього разу щось пішло не так.

загрузка...
МЕТКИ