Помер Борис Краснов: деталі смерті знаменитого уродженця Києва

У Росії помер Борис Краснов — відомий художник-постановник, продюсер і дизайнер. Йому було 60 років і останні дні життя він перебував у московському хоспісі, в комі.

Помер Борис Краснов: деталі смерті знаменитого уродженця Києва

Про це повідомляє видання «Московський комсомолець«

У ніч на 7 вересня 2021 року помер відомий продюсер і художник постановник Борис Краснов. Він переніс два інсульти та перехворів на коронавірусну інфекцією.

Борис Краснов народився та виріс в Україні

Борис Аркадійович Краснов (прізвище при народженні — Ройтер) народився в Києві 22 січня 1961 року. Його батько був начальником в підприємстві «Електронмаш», а мама — художницею і модельєром. Дід загинув в Бабиному Яру під час окупації Києва.

Освіту Борис Краснов отримав в Києві. Спочатку він закінчив школу №80, потім — Київський Державний Художній інститут. Працювати почав ще студентом, в Київському театрі пантоміми. Після успіху першого спектаклю «Ромео і Джульєтта» спочатку взяв псевдонім, а потім змінив прізвище офіційно.

У 1980-х роках працював у різних київських театрах як художник-постановник, головний художник і художник по костюмах. У 1987 році отримав Державну премію України імені Т.Г. Шевченко за оформлення вистави «Так переможемо».

В кінці 1980-х поїхав на стажування в Москву і став головним художником в «Ленкомі» під керівництвом Олександра Абдулова. У 1992 році в Росії створив власну компанію «Краснов дизайн».

З 2000 року — художник-постановник Державного Кремлівського палацу.

У 2011 році у Бориса Краснова почалися проблеми спочатку до закону, а потім зі здоров’ям. Він був затриманий за підозрою у вимаганні та спробі рейдерського захоплення фірми, яка спеціалізувалася по організації виставок. У вересні у нього стався перший інсульт. Його звільнили під заставу і перевезли в один з госпіталів у Швейцарії, де зробили складну операцію на головному мозку.

Кілька років Краснов відновлювався, а кримінальну справу проти нього було закрито через відсутність складу злочину. У 2015 році він повернувся до своєї діяльності, попри на фізичні обмеження після перенесеної хвороби.

У серпні 2021 роки після перенесеного коронавірусу у Краснова стався другий інсульт. Після удару у художника відмовила повністю правий бік тіла, а лікарі діагностували 85% ураження головного мозку. Краснова перевезли в хоспіс, і медики повідомили, що шансів на одужання практично немає. Останні дні художник провів в комі.

Чим був відомий Борис Краснов

За свою творчу кар’єру Краснов здійснив понад 3500 проєктів — концерти, програми на ТБ, конкурси, фестивалі, урочисті церемонії.

Він працював практично з усіма зірками шоу-бізнесу: Людмилою Гурченко, Аллою Пугачовою, Валерієм Леонтьєвим, Філіпом Кіркоровим, Лаймою Вайкуле, Ларисою Доліної, Іриною Аллегрової, Валерієм Меладзе, Олександром Розенбаумом і іншими.

Із закордонних зірок: Елтон Джон, Ерос Рамазотті, Сара Брайтман, Кріс Норман, Аль Бано (Al Bano), групи Gipsy Kings і Deep Purple, Modern Talking, Abba та інші.

На його рахунку багато нагород і премій. Найпершу він отримав в Україні, всі інші — в Росії та на міжнародних виставках.

Помер Борис Краснов: деталі смерті знаменитого уродженця КиєваПомер Борис Краснов: деталі смерті знаменитого уродженця КиєваПомер Борис Краснов: деталі смерті знаменитого уродженця КиєваПомер Борис Краснов: деталі смерті знаменитого уродженця КиєваФото: instagram.com/tot_samiy_krasnov

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+
загрузка...
МЕТКИ