• Главная »
  • Другое »
  • Найкрасивіша спортсменка України Дар’я Білодід зізналася, як змінилося її життя в статусі мільйонерки: «Я не свята»

Найкрасивіша спортсменка України Дар’я Білодід зізналася, як змінилося її життя в статусі мільйонерки: «Я не свята»

Як спортсменка відпочила на райському острові

Найкрасивіша спортсменка України Дар'я Білодід зізналася, як змінилося її життя в статусі мільйонерки: "Я не свята"

Відома українська спортсменка, бронзова призерка на Олімпіаді, що пройшла в Токіо, Дар’я Білодід розповіла, як вона провела свою відпустку на Мальдівах.

Про це вона розповіла в новому сюжеті програма «Світське життя», ведучою якої стала Олександра Зарицька. Справа в тому, що Катерина Осадча не так давно народила, тому потрібно було терміново шукати заміну.

Кілька випусків зняла Наталія Могилевська, а кілька солістка групи Kazka.

Олександра запитала у спортсменки про відпочинок, з якого не так давно вона повернулася. Провела свою відпустку Даша на Мальдівах — мрії кожного другого.

Даша Білодід, фото: скріншот з відео

Даша Білодід, фото: скріншот з відео

Питання стосувалося порушень. Їла заборонену, чи порушувала спортивний режим.

«Так, дійсно, я була не свята на Мальдівах. Я дуже багато їла, тому що можна сказати, що я три роки не їла, як нормальна людина. Було дуже важко, і зараз я просто відпочила на всю» — розповідає Дарина.

Також, поговорили про призові 1,5 мільйона гривень, які спортсменка отримала за медаль. Вона їх отримала, але, ще не придумала на що витратити. Поки що вона в роздумах.

Даша Білодід, фото: Instagram

Даша Білодід, фото: Instagram

Нагадаємо, що на Олімпійських iграх-2020, які пройшли в Токіо, Даша Білодід отримала медаль найперша серед українців. Це була бронза в змаганнях з дзюдо в категорії до 48 кілограмів. У планах у дівчини участь в наступних іграх, які пройдуть вже у Франції.

загрузка...
МЕТКИ