Шість тисяч військових з 15 країн: завтра в Україні стартують навчання Rapid Trident

Українсько-американські командно-штабні навчання із залученням військ Rapid Trident — 2021 розпочнуться у понеділок, 20 вересня.

Шість тисяч військових з 15 країн: завтра в Україні стартують навчання Rapid Trident

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Служба зв’язків з громадськістю Командування Сухопутних військ ЗСУ у Фейсбуці.

«Українсько-американські навчання Rapid Trident — 2021, в яких візьмуть участь 6000 військовослужбовців з 15 країн-партнерів, розпочинаються 20 вересня на базі Міжнародного центру миротворчості та безпеки», — йдеться у повідомленні.

Зазначається, що командувач командування підготовки Командування Сухопутних військ Збройних сил України генерал-майор Ігор Палагнюк разом із керівником українсько-американських навчань Rapid Trident-2021, бригадним генералом Владиславом Клочковим перевірили хід бойового злагодження однієї з механізованих бригад Сухопутних військ та готовність до проведення багатонаціональних навчань підрозділів Національної гвардії України, Державної прикордонної служби України та Військової служби правопорядку.

Також була перевірена готовність до навчань апарату керівництва Rapid Trident – 2021, командного пункту окремої механізованої бригади та об’єктів полігону.

На базі Міжнародного центру миротворчості та безпеки, що у Львівській області, механізовані підрозділи за підтримки артилерії відпрацювали тактичні дії під час наступу.

загрузка...
МЕТКИ