Рим захопили дикі кабани: всі в паніці, люди бояться вигулювати собак

Тварини не боялися місцевих жителів і проїжджаючих повз машин

Рим захопили дикі кабани: всі в паніці, люди бояться вигулювати собак

По столиці Італії розгулюють дикі кабани, не боячись людей і активного руху транспорту.

Буквально пару днів тому, по соцмережі розійшлося відео, на якому в самому серці Риму, на вулиці Віа Тріумфалі, сімейство з 13 диких кабанів відчули себе повноправними жителями міста-мільйонника і спокійно пересувалися по проїжджій частині, серед стоячих в пробці машин.

Влада запевняє, що тварини «повністю урбанізовані» і не бояться пішоходів або інтенсивного руху транспорту. А фермери заявили, що кількість тварин різко збільшилася під час пандемії.

Місцеві жителі, які поділилися відео, скаржилися, що «вигулювати собак стало дуже небезпечно» через те, що вулицями бродять великі групи кабанів.

Міністр сільського господарства Стефано Патуанеллі назвав це «надзвичайною ситуацією, яка відчувається по всій країні».

«Може здатися, що це відчувається тільки в муніципалітеті Риму, але, на жаль, це не так. Це проблема, про яку мені щодня доповідають всі регіональні радники, всі торгові асоціації всіх регіонів», — сказав він.

Варто зазначити, що за останні роки, число кабанів, що з’являються в місті дуже зросла, особливо це спостерігається в північній частині. Також, за останні 10 років кількість автомобільних аварій через тварин на дорогах Італії зросла на 81%.

скріншот з відео, Facebook
загрузка...
МЕТКИ