Не хочу будувати стосунки з «куркою»: учасник «Холостячки 2» зробив різку заяву

У п’ятницю, 1 жовтня, глядачі найромантичнішого реаліті країни «Холостячка 2» змогли подивитися третій випуск проекту і простежити за розвитком відносин Злати Огнєвіч і потенційних претендентів на її серце.

Не хочу будувати стосунки з "куркою": учасник "Холостячки 2" зробив різку заяву

Побачення і випробування допомогли артистці визначитися, хто залишиться на шоу, а хто покине його. Щасливчиком, який отримав право на індивідуальне побачення зі Златою, став бізнесмен Андрій Задворний. Він приготував для зірки екстремальне катання на мотоциклах. У співачки не все виходило, не обійшлося без падінь, але вона «приручила» сталевого коня. Після екстриму парочку чекав інтерактив з питаннями, який допоміг молодим людям краще пізнати один одного. Правда, після побачення бутоньєрку чоловік не отримав — Злата вважала його поведінку самовпевненою і недбалою. Але вже на церемонії троянд Андрій удостоївся квітики.

Задворний вирішив порозумітися з глядачами проекту в Instagram.

Він згадав, як в анонсі побачення зі співачкою глядачі змогли помітити, що він нібито назвав її куркою.

Не хочу будувати стосунки з "куркою": учасник "Холостячки 2" зробив різку заяву

Андрій зізнався — він завжди залишається собою (фото: instagram.com/zadvornyi_andrii)

Коли Злата театрально демонстративно поскаржилася на складне побачення-випробування, Андрій звернувся до неї: «Це ти зараз курку включила?». На бекстейджі він уточнив: «Вона не вела себе як курка, вона прикололася!». Чоловік поспішив розповісти, чому він любить міцне слівце.

Андрій пояснив, що в компанії його друзів не прийнято ображатися на слова і вирази. Вони звикли багато жартувати, підколюючи один одного, іноді дуже жорстко, якщо дивитися з боку.

«Мої друзі взагалі знають, що ображатися на те, що я кажу, немає ніякого сенсу, тому що в цьому немає злоби, лише бажання підколювати і веселитися», — зазначив Задворний.

Не хочу будувати стосунки з "куркою": учасник "Холостячки 2" зробив різку заяву

«Я теж тестую її, роблячи певні вкиди і дивлячись на її реакцію» — висловився Андрій про Злату (фото: instagram.com/zadvornyi_andrii)

Далі Андрій зважився на сміливу заяву про Злату Огнєвіч і свою тактику на проекті.

«Якщо ви думаєте що в цьому проекті вибирає тільки Злата — ви помиляєтеся, я теж вирішую: підходить мені ця дівчина чи ні, я теж тестую її, роблячи певні вкиди і дивлячись на її реакцію. Я не хочу і не буду будувати стосунки з «куркою», — заявив бізнесмен.

Андрій зізнався, що на побаченні для нього було важливо залишатися собою.

«Це не запорука «успішного збереження своєї туші в проекті», це запорука правильного обміну враженнями один про одного, що б визначити, чи класно нам разом, а чи можемо ми взагалі бути разом», — пояснив він.

Не хочу будувати стосунки з "куркою": учасник "Холостячки 2" зробив різку заяву
⠀Андрій запевнив — він не лицемірить на проекті і в житті (фото: instagram.com/zadvornyi_andrii)

Підприємець запевнив: він — не принц на білому коні і «не намагається корчити його з себе», зате він не здатний на лицемірство і лукавство.

«Я простий хлопець, з маленького містечка на Кіровоградщині, за словом в кишеню не лізу, вмію любити, дружити, цінувати, моя душа нарозхрист, якщо комусь не подобається — проходь повз. Зате зі мною можна бути впевненим, що через місяць-два-три мої манери не зникнуть опівночі з боєм курантів, моє ставлення не обернеться в гарбуз, а я з вершника не перетворюся на щура», — підсумував свою емоційну промову Андрій.

загрузка...
МЕТКИ