Столтенберг пояснив видворення росіян зі штаб-квартири НАТО

Столтенберг пояснив видворення росіян зі штаб-квартири НАТО

Видворення дипломатів з Росії, акредитованих у штаб-квартирі НАТО, не пов’язане з конкретною подією. Ці особи були офіцерами російської розвідки, про статус яких не було повідомлено. Про це заявив у четвер на брифінгу Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг, передає ІПУ посилаючись на УНН.

“Ми відкликали акредитацію восьми членів російської місії при НАТО, які були офіцерами російської розвідки, про статус яких не було повідомлено. Це рішення не пов’язане з якоюсь конкретною подією, яку ми спостерігали протягом певного часу, а зі зростанням зловмисної активності Росії. І тому нам потрібно бути пильними”, — сказав Столтенберг.

“Звичайно, ми повинні діяти. Ми бачимо, що члени російської делегації в НАТО проводять діяльність, яка не відповідає їх акредитації. У зв’язку з цим їх акредитація відкликається”, — додав він.

Напередодні ЗМІ стало відомо, що лідери Північноатлантичного альянсу погодили висилку восьми російських дипломатів за “зловмисні дії”. Також за даними журналістів, загальну кількість позицій російських дипломатів в штаб-квартирі скоротили з 20 до 10.

загрузка...
МЕТКИ