• Главная »
  • Политика »
  • Євросоюз запропонує Україні у 2021 році двосторонню фінансову допомогу для підтримки ключових реформ

Євросоюз запропонує Україні у 2021 році двосторонню фінансову допомогу для підтримки ключових реформ

Європейський Союз запропонує Україні у 2021 році двосторонню фінансову допомогу в рамках інструменту сусідства, розвитку та міжнародного співробітництва (NDICI) для підтримки ключових реформ та імплементації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

Євросоюз запропонує Україні у 2021 році двосторонню фінансову допомогу для підтримки ключових реформ

Пр це йдеться у Спільній заяві за підсумками 23-го саміту Україна — Європейський Союз.

«ЄС має намір запропонувати у 2021 році двосторонню фінансову допомогу в рамках NDICI для підтримки ключових реформ та імплементації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, включаючи поглиблену та всеохоплюючу зону вільної торгівлі», — зазначено в документі, текст якого оприлюднено на сайті президента у вівторок.

«Ми привітали презентацію ЄС Економічного та інвестиційного плану для Східного партнерства та його флагманські ініціативи для України, які мобілізуватимуть до EUR6,47 млрд державних та приватних інвестицій для стимулювання економічного розвитку і підтримки відновлення після пандемії, та домовилися про його швидке впровадження», — зазначено в заяві.

Згідно з нею, ЄС також підтвердив поточну гуманітарну підтримку постраждалим на Сході України в розмірі EUR 25,4 млн у 2021 році.

загрузка...
МЕТКИ