• Главная »
  • Общество »
  • Сильна молитва на Покров Пресвятої Богородиці, яка виконає ваше найзаповітніше бажання

Сильна молитва на Покров Пресвятої Богородиці, яка виконає ваше найзаповітніше бажання

Сильна молитва на Покров Пресвятої Богородиці, яка виконає ваше найзаповітніше бажання

Покров Пресвятої Богородиці — особливий день в православному календарі, який щорічно відзначається 14 жовтня. Це свято пов’язане з легендою про Божу Матір, яка своїм покровом — особливою накидкою омофором — захистила від варварів велике місто Константинополь і його жителів.

Як помолитися на Покров, щоб привернути щастя і радість у ваше життя і як провести великий день.

Про що потрібно молитися Богородиці

Як правило, молитви Пресвятій Діві Марії пов’язані з сімейним щастям. Богородицю просять про вдале заміжжя, лад, мир і достаток в сім’ї. Можна просити про здоров’я, допомогу, підтримку, захист, любов і гармонію в шлюбі.

Найважливіше — щиро вірити в те, про що ви просите. Адже в цей день Богородиця ніби оберігає вас своїм покровом від бід, прикрощів і негараздів.

Молитва Пресвятій Богородиці на заміжжя

В, Пресвята Діва Марія, прийми молитву цю від мене, негідної слуги Твоєї, і Піднеси її до Престолу Бога Сина Твого, та милостивий Він буде проханням нашим. Вдаюся до Тебе як до заступниці нашої: почуй нас, що моляться тобі, покрий нас покровом твоїм, і випроси у Бога Сина Твого нам всіх благ: подружжю любові та згоди, дітям послуху, скривдженим терпіння, скорботним благодушності, всім же нам дух розуму і благочестя, дух милосердя і лагідності, дух чистоти і правди.

Пресвята Богородиця, почуй смиренну молитву з глибини серця дівочого мого: дай мені чоловіка чесного і благочестивого, щоб ми в любові з ним і в злагоді прославляли тебе і милосердного Бога: Отця і Сина і Святого Духа, нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь.

Коротка молитва Богородиці для любові в сімейному союзі

Як любить дитя мати до семи років і кроку не хоче без неї ступити,
так і чоловік — раб Божий (ім’я — не намилувався на рабу Божу (ім’я).
І раділи б вони один на одного, як мати на дитя, а дитя на матір кохану.
Замикаю свою молитву на святі ключі, святі замки.
В ім’я Отця, і Сина, і Святого Духа. Амінь.

Як провести велике свято

У цей день заведено готувати частування для сім’ї, друзів і близьких. Стіл повинен бути щедрим, тоді таким же буде весь наступний рік.

Обов’язково спечіть млинці, а також короваї. Ці частування є традиційними для свята. Роздайте їжу нужденним, проявіть щедрість і будьте гостинними.

Вибачте в цей день образи, помоліться за тих, хто бажав вам зла. І думайте тільки про хороше, щоб привернути позитив у ваше життя.

А ще раніше з Покрови починалися весілля. Щоб сімейне життя було вдалим, молоді люди йшли до церкви і ставили свічку біля ікони.

загрузка...
МЕТКИ