Річниця загибелі Поплавської, в «Дизель Шоу» показали, якою вона була і місце трагедії: «Три роки…»

20 жовтня річниця загибелі зірки»Дизель шоу« актриси й коміка Марини Поплавської, яка розбилася в ДТП три роки тому.

Річниця загибелі Поплавської, в "Дизель Шоу" показали, якою вона була і місце трагедії: "Три роки..."

Марина Францівна була невід’ємною частиною програми. Її загибель стала справжнім ударом не тільки для всього колективу «Дизель шоу», але й всіх українців. Публіка полюбила Поплавську ще до її приходу на ТБ, коли вона брала участь у КВК в команді «Дівчата з Житомира».

Про те, якою талановитою і неординарною була Марина Францівна, згадують в «сторіз» на офіційній сторінці «Дизель шоу» в Instagram, передає ІПУ посилаючись на Politeka.

«3 роки! З роки, як немає королеви гумору. Хоча ні, вона є і буде в наших серцях»; «3 роки, як її немає з нами((( Геніальна, смішна, харизматична актриса «Дизель шоу», королева гумору Марина Францівна Поплавська. Вічна пам’ять!», — оплакують втрату українці.

Нагадаємо, Марина Поплавська загинула 20 жовтня 2018 року в ДТП на трасі Київ-Чоп. Тоді водій гастрольного автобуса «Дизель шоу» не впорався з керуванням і влетів у вантажівку. Поплавська, що сиділа поруч з водійським кріслом, загинула на місці, інші артисти Єгор Крутоголов і Євген Сморигін отримали травми. Водій автобуса, що летів зі швидкістю 100 км/год, визнав на суді свою провину.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+
загрузка...
МЕТКИ