• Главная »
  • Шоу-бізнес »
  • Стріляли по мішенях. Слідство з’ясувало, чому зброя, з якої була убита Галина Гатчинс, виявилася зарядженою — ЗМІ

Стріляли по мішенях. Слідство з’ясувало, чому зброя, з якої була убита Галина Гатчинс, виявилася зарядженою — ЗМІ

Слідство з’ясувало, що зброю, з якої була вбита Галина Гатчинс, члени знімальної групи використовували для розваги у вільний від роботи час.

Стріляли по мішенях. Слідство з’ясувало, чому зброя, з якої була убита Галина Гатчинс, виявилася зарядженою — ЗМІ

Пістолет, із якого Алек Болдвін під час зйомок застрелив операторку Галину Гатчинс і поранив режисера Джоела Соузу, члени знімальної групи використовували для тренувань зі стрільби, повідомляє TMZ з посиланням на свої джерела в слідчій команді.

За словами джерела, члени знімальної групи стріляли по мішенях заради розваги у вільний від зйомок час за межами знімального майданчика.

Нагадаємо, наступного дня після трагедії, що сталася на знімальному майданчику вестерну Іржа, слідство встановило, що зброя, з якої стріляв у кадрі Алек Болдвін, була заряджена бойовими патронами. Відразу ж після інциденту Алек Болдвін продовжував повторювати: «Чому мені дали заряджену зброю».

Колега Галини Гатчинс Сергій Свєтной, у якого операторка вмирала на руках, назвав причиною її смерті «халатність і непрофесіоналізм», а продюсерів фільму звинуватив в економії на персоналі.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+
загрузка...
МЕТКИ