Очільник Талібану з’явився на публіці вперше з 2016 року

Верховний лідер руху Талібан Хібатулла Ахундзаде вперше з’явився на публіці з того часу, як 2016 року він узяв під свій контроль угруповання.

Очільник Талібану з'явився на публіці вперше з 2016 року

Ахундзаде з’явився на публіці у південному афганському місті Кандагар пізно ввечері у суботу, передає ІПУ посилаючись на «Укрінформ«.

Припускають, що його поява на публіці може мати на меті спростування чуток про його смерть.

«Верховний лідер Талібану Хібатулла Ахундзаде вперше з’явився на публіці після того, як взяв під контроль угруповання», — заявили сьогодні посадовці Талібану.

Це його перша публічна поява в Афганістані. Відсутність Ахундзаде у публічній сфері викликала спекуляції щодо його ролі в новому уряді Талібану, сформованому в середині серпня, ходили чутки про його смерть.

Очільник Талібану з'явився на публіці вперше з 2016 року

Ахундзаде очолює Талібан з того часу, як його попередник Ахтар Мансур був вбитий внаслідок удару американського безпілотника у 2016 році. Він є найвищим авторитетом у всіх політичних, релігійних та військових справах угрупування.

Як повідомлялося, 15 серпня вранці таліби без бою ввійшли до Кабулу. «Талібан» заявив, що контролює усю територію Афганістану. Президент Ашраф Гані залишив країну. Невдовзі представник політичного офісу «Талібану» Мухаммед Наїм заявив про завершення війни в Афганістані.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+
загрузка...
МЕТКИ