У Чернігові «коп» вимагав від чоловіка їсти бутерброд у масці: чим це закінчилося (ВІДЕО)

У Чернігові на залізничному вокзалі патрульний поліцейський звернув увагу на порушника масочного режиму в залі очікування, який їв бутерброд. Спілкування між правоохоронцем і чоловіком щодо недотримання ним карантинних правил в громадському місці незабаром переросло на цікаву дискусію — гурман виявився юристом.

У Чернігові "коп" вимагав від чоловіка їсти бутерброд у масці: чим це закінчилося (ВІДЕО)

Ролик бесіди опублікований на YouTube-каналі «Monk Ukraine».

На кадрах видно, як «коп» вимагав від чоловіка, який наминав бутерброд, надіти маску, позаяк карантинні обмеження в силі.

Своєю чергою громадянин попросив патрульного представитися і пред’явити документи, зачитав на камеру дані правоохоронця, а після заявив, що таке посвідчення нібито недійсне. І додав, що не вважає «копа» уповноваженою особою.

На питання чоловіка, що стало причиною претензій, патрульний розповів про вчинення громадянином адміністративного правопорушення, оскільки він знаходиться в громадському місці без маски або респіратора в карантин.

Також співробітник правоохоронних органів попросив чоловіка теж показати документи, але отримав відмову. Мотивував громадянин небажання пред’являти паспорт тим, що його не ознайомили з текстами законодавчих актів.

Тоді «коп» в телефоні став шукати потрібні постанови Кабміну, але отримав новий квест — чоловік запитав, чи будуть вони з печатками та підписами? На це патрульний відповів, що за бажанням громадянин може сам відшукати та ознайомитися з правилами і вимогами — вони є у вільному доступі.

Відвідувач вокзалу назвався юристом і зазначив, що чує таку аргументацію вперше. А щодо засобу індивідуального захисту — заявив, що фізично не може їсти в масці.

«Який закон це забороняє?», — запитав він.

Закінчилося тим, що патрульний просто зробив чоловікові попередження, попросив після їжі таки надіти маску, побажав всього хорошого та пішов.

Відео: у Чернігові патрульний сперечався про правила карантину з чоловіком без маски на вокзалі, який їв бутерброд

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+
загрузка...
МЕТКИ