• Главная »
  • Шоу-бизнес »
  • Знаменитий актор пішов з життя на наступний день після дня народження: «Спокійно відпочивай серед зірок»

Знаменитий актор пішов з життя на наступний день після дня народження: «Спокійно відпочивай серед зірок»

Мої щирі співчуття родині

Знаменитий актор пішов з життя на наступний день після дня народження: "Спокійно відпочивай серед зірок"

Пітер Ейкройд, номінований на премію «Еммі», колишній актор «Суботньої ночі в прямому ефірі»і брат Дена Ейкройда з «Мисливців за привидами», помер у віці 66 років.

Про смерть артиста повідомляється на акаунтах культового комедійного шоу Saturday Night Live, для якого Пітер кілька років писав скетчі, сам же їх розігруючи з соратниками. Причина смерті не названа.

Актор помер наступного дня після свого 66-річчя. Пітер Ейкройд народився 19 листопада 1955 року в Оттаві, Канада.

Ейкройд почав свою комедійну кар’єру в 1977-му з невеликих ролей в «Нових Месниках» і «SCTV», де його брат також був актором. За рік свого перебування в «SNL» він отримав першу номінацію на премію «Еммі» в естрадній або музичній програмі разом з кількома іншими авторами того часу.

Зіграв у стрічках «Доктор Детройт», «Мережі зла», «Суцільні неприємності», «Меч короля Артура», «Яйцеголові», інших. Був одним з творців серіалу «Псі Фактор: Хроніки паранормальних явищ».

У мережі багато хто залишив слова співчуття і підтримки для близьких актора: «Нехай його пам’ять назавжди буде благословенням», «Спокійно відпочивай серед зірок», «Мої щирі співчуття родині».

загрузка...
МЕТКИ